Reisadvies details

Overstappen: 0 - Reistijd: 0:20 - Aankomsttijd: 00:45

  • Stap 1
    00:25
    Vertrek
    Trein
    Vervoerder NS Stopbus i.p.v. trein
    Richting Amsterdam Centraal
    00:31
    Aankomst
  • Stap 2
    00:31
    Vertrek
    Lopen
    14 minuten
    Middenweg, Hilversum
    00:45
    Aankomst

De prijs van je reis

€ 2,40

Dit is de prijs voor een enkele reis met OV-chipkaart zonder korting.

Online saldo bestellen Prijsopbouw Abonnement voor deze reis
Prijsopbouw
Traject VervoermiddelTrein Hilversum (NS) Vol tarief Korting
2e klas Vol tarief€ 2,40 Gereduceerd€ 1,44
1e klas Vol tarief€ 3,96 Gereduceerd€ 2,38
Abonnement voor deze reis

Om te bepalen welk abonnement het beste bij je past, vragen we je een aantal gegevens in te vullen.


Zijn dat dagen per week of dagen per maand?

De OV Prijswijzer berekent het abonnement voor het reisadvies dat je hebt geselecteerd. Het advies kan beïnvloed zijn door werkzaamheden en vertraging. Kies daarom een datum na morgen en buiten de vakantie.

Precies weten wat je reis kost?

Bel:0900 - 9292

(€0,90 p/m, max. €18,-)

Overstappen: 0 - Reistijd: 0:20 - Aankomsttijd: 01:00

  • Stap 1
    00:40
    Vertrek
    Trein
    Vervoerder NS Stopbus i.p.v. trein
    Richting Amsterdam Centraal
    00:46
    Aankomst
  • Stap 2
    00:46
    Vertrek
    Lopen
    14 minuten
    Middenweg, Hilversum
    01:00
    Aankomst

De prijs van je reis

€ 2,40

Dit is de prijs voor een enkele reis met OV-chipkaart zonder korting.

Online saldo bestellen Prijsopbouw Abonnement voor deze reis
Prijsopbouw
Traject VervoermiddelTrein Hilversum (NS) Vol tarief Korting
2e klas Vol tarief€ 2,40 Gereduceerd€ 1,44
1e klas Vol tarief€ 3,96 Gereduceerd€ 2,38
Abonnement voor deze reis

Om te bepalen welk abonnement het beste bij je past, vragen we je een aantal gegevens in te vullen.


Zijn dat dagen per week of dagen per maand?

De OV Prijswijzer berekent het abonnement voor het reisadvies dat je hebt geselecteerd. Het advies kan beïnvloed zijn door werkzaamheden en vertraging. Kies daarom een datum na morgen en buiten de vakantie.

Precies weten wat je reis kost?

Bel:0900 - 9292

(€0,90 p/m, max. €18,-)

Geselecteerde reis:

Overstappen: 0 - Reistijd: 0:16 - Aankomsttijd: 05:18

  • Stap 1
    05:02
    Vertrek: van Spoor 5
    Trein
    Vervoerder NS Sprinter
    Richting Amsterdam Centraal
    05:04
    Aankomst: Spoor 2
  • Stap 2
    05:04
    Vertrek
    Lopen
    14 minuten
    Middenweg, Hilversum
    05:18
    Aankomst

De prijs van je reis

€ 2,40

Dit is de prijs voor een enkele reis met OV-chipkaart zonder korting.

Online saldo bestellen Prijsopbouw Abonnement voor deze reis
Prijsopbouw
Traject VervoermiddelTrein Hilversum (NS) Vol tarief Korting
2e klas Vol tarief€ 2,40 Gereduceerd€ 1,44
1e klas Vol tarief€ 3,96 Gereduceerd€ 2,38
Abonnement voor deze reis

Om te bepalen welk abonnement het beste bij je past, vragen we je een aantal gegevens in te vullen.


Zijn dat dagen per week of dagen per maand?

De OV Prijswijzer berekent het abonnement voor het reisadvies dat je hebt geselecteerd. Het advies kan beïnvloed zijn door werkzaamheden en vertraging. Kies daarom een datum na morgen en buiten de vakantie.

Precies weten wat je reis kost?

Bel:0900 - 9292

(€0,90 p/m, max. €18,-)

Overstappen: 0 - Reistijd: 0:16 - Aankomsttijd: 05:31

  • Stap 1
    05:15
    Vertrek: van Spoor 5
    Trein
    Vervoerder NS Sprinter
    Richting Amsterdam Centraal
    05:17
    Aankomst: Spoor 2
  • Stap 2
    05:17
    Vertrek
    Lopen
    14 minuten
    Middenweg, Hilversum
    05:31
    Aankomst

De prijs van je reis

€ 2,40

Dit is de prijs voor een enkele reis met OV-chipkaart zonder korting.

Online saldo bestellen Prijsopbouw Abonnement voor deze reis
Prijsopbouw
Traject VervoermiddelTrein Hilversum (NS) Vol tarief Korting
2e klas Vol tarief€ 2,40 Gereduceerd€ 1,44
1e klas Vol tarief€ 3,96 Gereduceerd€ 2,38
Abonnement voor deze reis

Om te bepalen welk abonnement het beste bij je past, vragen we je een aantal gegevens in te vullen.


Zijn dat dagen per week of dagen per maand?

De OV Prijswijzer berekent het abonnement voor het reisadvies dat je hebt geselecteerd. Het advies kan beïnvloed zijn door werkzaamheden en vertraging. Kies daarom een datum na morgen en buiten de vakantie.

Precies weten wat je reis kost?

Bel:0900 - 9292

(€0,90 p/m, max. €18,-)

Overstappen: 0 - Reistijd: 0:16 - Aankomsttijd: 05:47

  • Stap 1
    05:31
    Vertrek: van Spoor 4
    Trein
    Vervoerder NS Sprinter
    Richting Hoofddorp
    05:33
    Aankomst: Spoor 2
  • Stap 2
    05:33
    Vertrek
    Lopen
    14 minuten
    Middenweg, Hilversum
    05:47
    Aankomst

De prijs van je reis

€ 2,40

Dit is de prijs voor een enkele reis met OV-chipkaart zonder korting.

Online saldo bestellen Prijsopbouw Abonnement voor deze reis
Prijsopbouw
Traject VervoermiddelTrein Hilversum (NS) Vol tarief Korting
2e klas Vol tarief€ 2,40 Gereduceerd€ 1,44
1e klas Vol tarief€ 3,96 Gereduceerd€ 2,38
Abonnement voor deze reis

Om te bepalen welk abonnement het beste bij je past, vragen we je een aantal gegevens in te vullen.


Zijn dat dagen per week of dagen per maand?

De OV Prijswijzer berekent het abonnement voor het reisadvies dat je hebt geselecteerd. Het advies kan beïnvloed zijn door werkzaamheden en vertraging. Kies daarom een datum na morgen en buiten de vakantie.

Precies weten wat je reis kost?

Bel:0900 - 9292

(€0,90 p/m, max. €18,-)