Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
06:09 | Bus 178 Richting Appingedam | Perron E |
Bus
|
06:21 | Bus 76 Richting Hoofdstation via UMCG | Perron C |
Bus
|
06:29 | Bus 178 Richting Hoofdstation via UMCG | Perron B |
Bus
|
06:37 | Bus 76 Richting Hoogezand | Perron A |
Bus
|
Let op! Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
06:38 | Bus 2 Richting Zernike via | Perron B |
Bus
|
06:52 | Bus 171 Richting Zernike via | Perron B |
Bus
|