Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
14:31 | Bus 171 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
14:39 |
Bus 178 Direction Appingedam | Platform E |
Bus
|
14:37 | Bus 76 Direction Hoogezand | Platform A |
Bus
|
Attention! Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
14:41 |
Bus 2 Direction Europapark | Platform D |
Bus
|
14:43 | Bus 2 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
14:44 | Bus 178 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform B |
Bus
|
14:56 | Bus 171 Direction Veendam via Hoogezand | Platform E |
Bus
|
15:01 | Bus 171 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
15:04 | Bus 178 Direction Siddeburen | Platform E |
Bus
|
15:07 | Bus 2 Direction Europapark | Platform D |
Bus
|
15:07 | Bus 76 Direction Hoogezand | Platform A |
Bus
|
Attention! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling.; Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
15:12 | Bus 2 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
15:15 | Bus 178 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform B |
Bus
|
15:23 | Bus 76 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform C |
Bus
|
15:26 | Bus 171 Direction Veendam via Hoogezand | Platform E |
Bus
|
15:31 | Bus 171 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
15:34 | Bus 178 Direction Appingedam | Platform E |
Bus
|
15:37 | Bus 76 Direction Hoogezand | Platform A |
Bus
|
Attention! Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
15:38 | Bus 2 Direction Europapark | Platform D |
Bus
|
15:42 | Bus 2 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
15:53 | Bus 76 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform C |
Bus
|
Attention! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling. | |||
15:55 | Bus 171 Direction Veendam via Hoogezand | Platform E |
Bus
|
16:01 | Bus 171 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
16:02 | Bus 178 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform C |
Bus
|
16:04 | Bus 178 Direction Siddeburen | Platform E |
Bus
|
16:07 | Bus 76 Direction Hoogezand | Platform A |
Bus
|
Attention! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling.; Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
16:08 | Bus 2 Direction Europapark | Platform D |
Bus
|
16:12 | Bus 2 Direction Zernike via | Platform B |
Bus
|
16:23 | Bus 76 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform C |
Bus
|
16:23 | Bus 178 Direction Hoofdstation via UMCG | Platform C |
Bus
|