Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
15:45 |
Bus 7 Richting Heusdenhout via Tilburgseweg |
Bus
|
|
15:44 | Bus 325 Richting Bijster via Amph Molengr |
Bus
|
|
15:46 |
Bus 312 Richting Centraal Station |
Bus
|
|
15:46 | Bus 312 Richting Roosendaal via Etten-Leur |
Bus
|
|
15:48 |
Bus 325 Richting Oosterhout Dommelbergen |
Bus
|
|
15:49 | Bus 119 Richting Zevenbergen via Prinsenbeek |
Bus
|
|
15:51 | Bus 316 Richting Etten-Leur via Schoenmakershoek |
Bus
|
|
15:51 | Bus 132 Richting Baarle Nassau via Ulicoten |
Bus
|
|
15:51 | Bus 7 Richting Nieuw Wolfslaar via Valkeniersplein |
Bus
|
|
15:52 | Bus 115 Richting Centraal Station |
Bus
|
|
15:54 |
Bus 2 Richting Hoge Vucht via de Geeren |
Bus
|
|
15:57 |
Bus 4 Richting Haagse Beemden via Kievitsloop |
Bus
|
|
15:53 | Bus 1 Richting Bavel via Amph Molengr |
Bus
|
|
15:53 | Bus 2 Richting Haagse Beemden via Kesteren |
Bus
|
|
15:54 | Bus 115 Richting Zundert |
Bus
|
|
15:54 | Bus 119 Richting Centraal Station |
Bus
|
|
15:54 | Bus 326 Richting Bijster via Amph Molengr |
Bus
|
|
15:56 |
Bus 132 Richting Centraal Station |
Bus
|
|
15:54 | Bus 4 Richting Princenhage Woonboulevard |
Bus
|
|
15:55 | Bus 311 Richting Centraal Station |
Bus
|
|
15:56 | Bus 327 Richting Tilburg via Oosterhout |
Bus
|
|
15:56 | Bus 311 Richting Oudenbosch via Etten-Leur |
Bus
|
|
15:58 | Bus 1 Richting Hoge Vucht via Wisselaar |
Bus
|
|
16:01 | Bus 9 Richting Centraal Station |
Bus
|
|
16:02 | Bus 1 Richting Nieuw Wolfslaar via Amph Molengr |
Bus
|
|
16:04 | Bus 327 Richting Bijster via Amph Molengr |
Bus
|
|
16:04 | Bus 119 Richting Zevenbergen via Prinsenbeek |
Bus
|
|
16:06 | Bus 311 Richting Oud Gastel via Etten-Leur |
Bus
|
|
16:06 | Bus 326 Richting Geertruidenberg via Oosterhout |
Bus
|
|
16:06 | Bus 132 Richting Baarle Nassau via De Gaarshof |
Bus
|