Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
21:22 |
Bus 7 Direction Nieuw Wolfslaar via Valkeniersplein |
Bus
|
|
21:22 | Bus 325 Direction Breda, Bijster |
Bus
|
|
21:23 | Bus 1 Direction Hoge Vucht via Wisselaar |
Bus
|
|
21:25 | Bus 4 Direction Princenhage Woonboulevard |
Bus
|
|
21:27 | Bus 312 Direction Centraal Station |
Bus
|
|
21:27 | Bus 326 Direction Geertruidenberg via Oosterhout |
Bus
|
|
21:33 |
Bus 2 Direction Hoge Vucht via de Geeren |
Bus
|
|
21:30 | Bus 132 Direction Baarle Nassau via De Gaarshof |
Bus
|
|
21:33 |
Bus 2 Direction Haagse Beemden via Kesteren |
Bus
|
|
21:42 |
Bus 132 Direction Centraal Station |
Bus
|
|
21:36 |
Bus 115 Direction Centraal Station |
Bus
|
|
21:35 |
Bus 4 Direction Haagse Beemden via Kievitsloop |
Bus
|
|
21:36 | Bus 312 Direction Roosendaal via Etten-Leur |
Bus
|
|
21:37 |
Bus 1 Direction Nieuw Wolfslaar via Amph Molengr |
Bus
|
|
21:40 | Bus 7 Direction Heusdenhout via Tilburgseweg |
Bus
|
|
21:44 | Bus 327 Direction Breda, Bijster |
Bus
|
|
21:47 | Bus 325 Direction Oosterhout Vrachelen |
Bus
|
|
21:54 |
Bus 311 Direction Centraal Station |
Bus
|
|
21:47 | Bus 115 Direction Zundert |
Bus
|
|
21:49 | Bus 7 Direction Nieuw Wolfslaar via Valkeniersplein |
Bus
|
|
21:53 | Bus 1 Direction Hoge Vucht via Wisselaar |
Bus
|
|
21:55 | Bus 4 Direction Princenhage Woonboulevard |
Bus
|
|
21:56 | Bus 316 Direction Etten-Leur via Schoenmakershoek |
Bus
|
|
21:59 | Bus 2 Direction Hoge Vucht via de Geeren |
Bus
|
|
22:00 | Bus 2 Direction Haagse Beemden via Kesteren |
Bus
|
|
22:02 | Bus 326 Direction Breda, Bijster |
Bus
|
|
22:03 | Bus 316 Direction Centraal Station |
Bus
|
|
22:04 | Bus 119 Direction Zevenbergen via Prinsenbeek |
Bus
|
|
22:05 |
Bus 115 Direction Centraal Station |
Bus
|
|
22:04 | Bus 4 Direction Haagse Beemden via Kievitsloop |
Bus
|