Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
18:42 | Bus 123 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
18:44 |
Bus 129 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
18:50 |
Bus 162 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
18:49 | Bus 160 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
18:58 | Bus 160 Richting Heerhugowaard Centrumwaard |
Bus
|
|
18:59 | Bus 123 Richting De Rijp |
Bus
|
|
19:06 | Bus 162 Richting Heerhugowaard Icaruslaan |
Bus
|
|
19:10 | Bus 129 Richting Purmerend Tramplein |
Bus
|
|
19:16 | Bus 160 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
19:19 | Bus 162 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
19:28 | Bus 160 Richting Heerhugowaard Centrumwaard |
Bus
|
|
19:32 | Bus 10 Richting Alkmaar Station via Oudorp |
Bus
|
|
19:36 | Bus 162 Richting Heerhugowaard Icaruslaan |
Bus
|
|
19:42 | Bus 123 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
19:46 | Bus 129 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
19:46 | Bus 160 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
19:49 | Bus 162 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
19:58 | Bus 160 Richting Heerhugowaard Centrumwaard |
Bus
|
|
19:59 | Bus 123 Richting De Rijp |
Bus
|
|
20:06 | Bus 162 Richting Heerhugowaard Icaruslaan |
Bus
|
|
20:10 | Bus 129 Richting Purmerend Tramplein |
Bus
|
|
20:16 | Bus 160 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
20:19 | Bus 162 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
20:28 | Bus 160 Richting Heerhugowaard Centrumwaard |
Bus
|
|
20:32 | Bus 10 Richting Alkmaar Station via Oudorp |
Bus
|
|
20:36 | Bus 162 Richting Heerhugowaard Icaruslaan |
Bus
|
|
20:42 | Bus 123 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
20:46 | Bus 129 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
20:46 | Bus 160 Richting Alkmaar Station |
Bus
|
|
20:49 | Bus 162 Richting Alkmaar Station |
Bus
|