Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
05:23 | Bus 87 Richting Venray via Horst |
Bus
|
|
05:35 | Bus 70 Richting Weert via Panningen |
Bus
|
|
05:42 | Bus 66 Richting Reuver Station |
Bus
|
|
05:44 | Bus 88 Richting Venray via Grubbenvorst |
Bus
|
|
05:53 | Bus 87 Richting Venray via Horst |
Bus
|
|
06:01 | Bus 3 Richting Blerick Vossener |
Bus
|
|
06:03 | Bus 70 Richting Meijel via Panningen |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als Lijn 71 naar Weert. | |||
06:06 | Bus 87 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:07 | Bus 72 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:12 | Bus 66 Richting Roermond via Reuver |
Bus
|
|
06:13 | Bus 89 Richting Venray via Lottum/Horst |
Bus
|
|
06:14 | Bus 66 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:15 | Bus 77 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:18 | Bus 72 Richting Roermond via Panningen |
Bus
|
|
06:23 | Bus 87 Richting Venray via Horst |
Bus
|
|
06:25 | Bus 77 Richting Roermond via Kessel |
Bus
|
|
06:29 | Bus 3 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als lijn 1 richting Tegelen via Ziekenhuis. | |||
06:31 |
Bus 2 Richting Blerick Klingerberg |
Bus
|
|
06:31 | Bus 3 Richting Blerick Vossener |
Bus
|
|
06:33 | Bus 70 Richting Weert via Panningen |
Bus
|
|
06:36 | Bus 87 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:37 | Bus 1 Richting Kaldenkirchen Am Schwimmbad |
Bus
|
|
06:37 | Bus 72 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:40 | Bus 66 Richting Roermond via Reuver |
Bus
|
|
06:42 | Bus 88 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:44 | Bus 88 Richting Venray via Grubbenvorst |
Bus
|
|
06:44 | Bus 66 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:45 |
Bus 77 Richting Venlo Station |
Bus
|
|
06:47 | Bus 72 Richting Roermond via Panningen |
Bus
|
|
06:50 | Bus 87 Richting Venray via Horst |
Bus
|