Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
05:59 |
Nijmegen | Spoor 1b |
Stoptrein
|
06:03 | Dordrecht | Spoor 3 |
Intercity
|
06:03 | Roermond | Spoor 4b |
Stoptrein
|
06:05 | Hamm (Westf.) | Spoor 1a |
Sneltrein
|
06:29 | Nijmegen | Spoor 1b |
Stoptrein
|
06:33 | Dordrecht | Spoor 3 |
Intercity
|
06:33 | Roermond | Spoor 4b |
Stoptrein
|
06:42 | Nijmegen | Spoor 4b |
Stoptrein
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
05:41 | Bus 66 Richting Reuver Station | Perron B |
Bus
|
05:43 | Bus 88 Richting Venray via Grubbenvorst | Perron D |
Bus
|
05:52 |
Bus 87 Richting Venray via Horst | Perron D |
Bus
|
06:00 | Bus 3 Richting Blerick Vossener | Perron A |
Bus
|
06:01 | Bus 5 Richting Venlo Gulikstraat via Noorderpoort | Perron C |
Bus
|
06:02 | Bus 70 Richting Meijel via Panningen | Perron E |
Bus
|
Let op! Rijdt door als Lijn 71 naar Weert. | |||
06:05 | Bus 83 Richting Nijmegen CS | Perron F |
Bus
|
Let op! Wordt gereden door Arriva. | |||
06:11 | Bus 66 Richting Roermond via Reuver | Perron B |
Bus
|
06:12 |
Bus 89 Richting Venray via Lottum/Horst | Perron D |
Bus
|
06:16 | Bus 4 Richting Venlo Gulikstraat | Perron C |
Bus
|
06:16 | Bus 72 Richting Roermond via Panningen | Perron E |
Bus
|
06:22 | Bus 87 Richting Venray via Horst | Perron D |
Bus
|
06:23 | Bus 77 Richting Roermond via Kessel | Perron F |
Bus
|
06:30 | Bus 2 Richting Blerick Klingerberg | Perron D |
Bus
|
06:30 | Bus 3 Richting Blerick Vossener | Perron A |
Bus
|
06:31 | Bus 5 Richting Venlo Gulikstraat via Noorderpoort | Perron C |
Bus
|
06:32 | Bus 70 Richting Weert via Panningen | Perron E |
Bus
|
06:34 | Bus 83 Richting Nijmegen CS | Perron F |
Bus
|
Let op! Wordt gereden door Arriva. | |||
06:36 | Bus 1 Richting Kaldenkirchen Am Schwimmbad | Perron B |
Bus
|
06:39 | Bus 66 Richting Roermond via Reuver | Perron B |
Bus
|
06:43 | Bus 88 Richting Venray via Grubbenvorst | Perron D |
Bus
|
06:45 |
Bus 72 Richting Roermond via Panningen | Perron E |
Bus
|