Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
18:53 | Bus 80 Richting Nijmegen CS via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
18:57 |
Bus 2 Richting Maartenskliniek |
Bus
|
|
19:01 | Bus 15 Richting Lent Thermion via Lent, De Ster |
Bus
|
|
19:08 | Bus 33 Richting Angeren Kamervoort via Gendt |
Bus
|
|
19:15 | Bus 15 Richting Wijchen via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
19:16 | Bus 15 Richting Lent Thermion via Lent, De Ster |
Bus
|
|
19:18 | Bus 2 Richting Lindenholt-West via Nijmegen CS |
Bus
|
|
19:18 |
Bus 33 Richting Nijmegen CS |
Bus
|
|
19:19 | Bus 80 Richting Nijmegen CS via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
19:28 | Bus 2 Richting Maartenskliniek |
Bus
|
|
19:30 | Bus 80 Richting Millingen a/d Rijn via Ooij |
Bus
|
|
19:38 | Bus 33 Richting Arnhem CS via Gendt |
Bus
|
|
19:44 | Bus 15 Richting Lent Thermion via Lent, De Ster |
Bus
|
|
19:47 | Bus 15 Richting Wijchen via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
19:48 | Bus 2 Richting Lindenholt-West via Nijmegen CS |
Bus
|
|
19:49 | Bus 80 Richting Nijmegen CS via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
19:56 | Bus 2 Richting Maartenskliniek |
Bus
|
|
20:12 | Bus 15 Richting Lent Thermion via Lent, De Ster |
Bus
|
|
20:15 | Bus 15 Richting Wijchen via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
20:15 | Bus 2 Richting Lindenholt-West via Nijmegen CS |
Bus
|
|
20:26 | Bus 2 Richting Maartenskliniek |
Bus
|
|
20:27 | Bus 33 Richting Nijmegen CS |
Bus
|
|
20:30 | Bus 80 Richting Millingen a/d Rijn via Ooij |
Bus
|
|
20:41 | Bus 15 Richting Lent Thermion via Lent, De Ster |
Bus
|
|
20:45 | Bus 15 Richting Wijchen via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
20:45 | Bus 2 Richting Lindenholt-West via Nijmegen CS |
Bus
|
|
20:45 | Bus 80 Richting Nijmegen CS via Nijmegen, Valkhof |
Bus
|
|
20:47 | Bus 33 Richting Arnhem CS via Gendt |
Bus
|
|
20:56 | Bus 2 Richting Maartenskliniek |
Bus
|
|
20:57 | Bus 33 Richting Nijmegen CS |
Bus
|