Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
06:55 | Bus 2 Richting Bleijerheide via Zeswegen | Perron B |
Bus
|
06:57 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
07:00 | Bus 2 Richting Brunssum | Perron B |
Bus
|
07:08 | Bus 1 Richting Bleijerheide via Zeswegen | Perron B |
Bus
|
07:15 | Bus 40 Richting Sittard Station | Perron B |
Bus
|
07:16 | Bus 4 Richting Parkstad Stadion via Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 5 via Landgraaf naar Heerlen. | |||
07:16 | Bus 56 Richting Valkenburg Station via Nuth | Perron A |
Bus
|
07:17 | Bus 56 Richting Brunssum | Perron B |
Bus
|
07:17 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
07:25 | Bus 2 Richting Kerkrade, Station Arriva | Perron B |
Bus
|
07:27 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
07:30 |
Bus 2 Richting Brunssum | Perron B |
Bus
|
07:38 | Bus 1 Richting Bleijerheide via Zeswegen | Perron B |
Bus
|
07:44 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender).; Rijdt door als Lijn 652 naar Zuyd Hogeschool. | |||
07:45 | Bus 40 Richting Sittard Station | Perron B |
Bus
|
07:46 | Bus 53 Richting Geleen | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
07:46 | Bus 640 Richting Sittard Sportzone | Perron B |
Bus
|
Let op! Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender). | |||
07:46 | Bus 4 Richting Parkstad Stadion via Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 5 via Landgraaf naar Heerlen. | |||
07:46 | Bus 56 Richting Valkenburg Station via Nuth | Perron A |
Bus
|
07:47 | Bus 56 Richting Brunssum | Perron B |
Bus
|
07:47 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt door als Lijn 652 naar Zuyd Hogeschool. | |||
07:55 |
Bus 2 Richting Bleijerheide via Zeswegen | Perron B |
Bus
|
07:57 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt door als Lijn 652 via Zuyd Hogeschool naar Voerendaal Station. | |||
08:00 | Bus 2 Richting Brunssum | Perron B |
Bus
|
08:08 | Bus 1 Richting Bleijerheide via Zeswegen | Perron B |
Bus
|
08:15 | Bus 40 Richting Sittard Station | Perron B |
Bus
|
08:16 | Bus 4 Richting Parkstad Stadion via Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 5 via Landgraaf naar Heerlen. | |||
08:16 | Bus 56 Richting Valkenburg Station via Nuth | Perron A |
Bus
|
08:17 | Bus 56 Richting Brunssum | Perron B |
Bus
|
08:17 | Bus 40 Richting Heerlen Station | Perron A |
Bus
|
Let op! Rijdt door als Lijn 652 naar Zuyd Hogeschool. |