Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
11:13 |
Bus 9 Richting Eelde via Hoofdstation |
Bus
|
|
11:13 |
Bus 1 Richting P+R Reitdiep via Station Noord |
Bus
|
|
11:13 |
Bus 1 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
11:30 |
Bus 3 Richting Leek - Tolbert via HS - P+R H'kerk |
Bus
|
|
11:13 | Bus 163 Richting Lauwersoog |
Bus
|
|
11:13 |
Bus 3 Richting Lewenborg via P+R Kardinge |
Bus
|
|
11:17 |
Bus 9 Richting Zernike Campus |
Bus
|
|
11:18 | Bus 5 Richting Zuidlaren - Annen via HS en P+R Haren |
Bus
|
|
11:19 | Bus 4 Richting Roden via HS - P+R H'kerk |
Bus
|
|
11:22 |
Bus 65 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
11:22 |
Bus 178 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
11:21 |
Bus 19 Richting Hoornsemeer via |
Bus
|
|
11:21 | Bus 61 Richting Uithuizen |
Bus
|
|
11:21 | Bus 7 Richting Vinkhuizen |
Bus
|
|
11:22 |
Bus 10 Richting Martini Ziekenhuis via Hoofdstation |
Bus
|
|
11:25 |
Bus 10 Richting Korreweg - Selwerd |
Bus
|
|
11:23 | Bus 4 Richting Beijum via P+R Kardinge |
Bus
|
|
11:23 | Bus 5 Richting Harkstede via P+R Meerstad |
Bus
|
|
11:24 | Bus 178 Richting Siddeburen |
Bus
|
|
11:24 | Bus 6 Richting Delfzijl via Ten Boer |
Bus
|
|
11:24 | Bus 8 Richting Hoogkerk |
Bus
|
|
11:26 | Bus 1 Richting P+R Reitdiep via Station Noord |
Bus
|
|
11:27 | Bus 11 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
11:33 |
Bus 3 Richting Leek Oostindie via HS - P+R H'kerk |
Bus
|
|
11:30 | Bus 76 Richting Hoogezand |
Bus
|
|
Let op! Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
11:34 |
Bus 6 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
11:30 | Bus 3 Richting Lewenborg via P+R Kardinge |
Bus
|
|
11:33 |
Bus 76 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
11:31 | Bus 8 Richting Coendersborg via Hoofdstation |
Bus
|
|
11:34 |
Bus 5 Richting P+R Haren via Hoofdstation |
Bus
|