Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
20:51 |
Bus 5 Richting Zuidlaren - Annen via HS en P+R Haren |
Bus
|
|
20:53 |
Bus 6 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
20:54 |
Bus 5 Richting Harkstede via UMCG |
Bus
|
|
20:53 | Bus 178 Richting Siddeburen |
Bus
|
|
20:56 | Bus 6 Richting Delfzijl via Ten Boer |
Bus
|
|
21:13 |
Bus 178 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
21:14 | Bus 65 Richting Zoutkamp via Winsum |
Bus
|
|
21:14 | Bus 5 Richting Zuidlaren - Annen via HS en P+R Haren |
Bus
|
|
21:16 | Bus 65 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
21:20 | Bus 6 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
21:20 | Bus 5 Richting Meerstad Tersluis via P+R Meerstad |
Bus
|
|
21:23 | Bus 61 Richting Middelstum |
Bus
|
|
21:26 | Bus 76 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
21:26 | Bus 6 Richting Appingedam via Ten Boer |
Bus
|
|
21:31 | Bus 61 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
21:34 | Bus 76 Richting Hoogezand |
Bus
|
|
Let op! Lijn 76 rijdt na halte De Burcht verder naar de haltes aan de A. Kuypersingel. | |||
21:44 | Bus 5 Richting Zuidlaren - Annen via HS en P+R Haren |
Bus
|
|
21:50 | Bus 6 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
21:50 | Bus 5 Richting Harkstede via UMCG |
Bus
|
|
21:53 | Bus 178 Richting Appingedam via Siddeburen |
Bus
|
|
21:56 | Bus 6 Richting Delfzijl via Ten Boer |
Bus
|
|
22:12 | Bus 178 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
22:14 | Bus 65 Richting Zoutkamp via Winsum |
Bus
|
|
22:14 | Bus 5 Richting Zuidlaren - Annen via HS en P+R Haren |
Bus
|
|
22:15 | Bus 65 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
22:20 | Bus 6 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
22:20 | Bus 5 Richting Meerstad Tersluis via P+R Meerstad |
Bus
|
|
22:23 | Bus 61 Richting Middelstum |
Bus
|
|
22:26 | Bus 76 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
22:26 | Bus 6 Richting Appingedam via Ten Boer |
Bus
|