Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
00:10 | Bus 7 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
Let op! Rijdt vanaf Hoofdstation door als lijn 9 naar Eelde en De Punt. | |||
00:19 | Bus 7 Richting Hoofdstation via WKC Paddepoel |
Bus
|
|
00:37 | Bus 39 Richting Surhuisterveen via Zuidhorn |
Bus
|
|
00:49 | Bus 7 Richting Vinkhuizen |
Bus
|
|
01:10 | Bus 7 Richting Hoofdstation |
Bus
|
|
01:39 | Bus 7 Richting Hoofdstation via WKC Paddepoel |
Bus
|
|
05:50 | Bus 7 Richting Hoofdstation via WKC Paddepoel |
Bus
|