Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
05:51 | Bus 21 Richting Windmolenbroek via Ziekenhuis | Perron C |
Bus
|
05:57 | Bus 51 Richting Hengelo via Borne | Perron C |
Bus
|
06:06 | Bus 95 Richting Borculo via Rijssen/Goor | Perron C |
Bus
|
06:12 | Bus 22 Richting Windmolenbroek | Perron C |
Bus
|
06:17 | Bus 21 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 23 naar Schelfhorst. | |||
06:21 | Bus 21 Richting Windmolenbroek via Ziekenhuis | Perron C |
Bus
|
06:27 | Bus 51 Richting Hengelo via Borne | Perron C |
Bus
|
06:33 | Bus 26 Richting Ziekenhuis via Ossenkoppelerhoek | Perron B |
Bus
|
06:37 | Bus 51 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
06:37 | Bus 22 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 24 naar Schelfhorst. | |||
06:41 | Bus 22 Richting Windmolenbroek | Perron C |
Bus
|
06:47 | Bus 21 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 23 naar Schelfhorst. | |||
06:49 | Bus 21 Richting Windmolenbroek via Ziekenhuis | Perron C |
Bus
|
06:53 | Bus 26 Richting Almelo Centraal Station | Perron B |
Bus
|
06:55 | Bus 95 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
06:55 | Bus 51 Richting Hengelo via Borne | Perron C |
Bus
|
07:03 | Bus 26 Richting Ziekenhuis via Ossenkoppelerhoek | Perron B |
Bus
|
07:06 | Bus 95 Richting Borculo via Rijssen/Goor | Perron C |
Bus
|
07:06 | Bus 22 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 24 naar Schelfhorst. | |||
07:07 | Bus 51 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
07:11 | Bus 22 Richting Windmolenbroek | Perron C |
Bus
|
07:15 | Bus 21 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 23 naar Schelfhorst. | |||
07:19 | Bus 21 Richting Windmolenbroek via Ziekenhuis | Perron C |
Bus
|
07:22 | Bus 51 Richting Hengelo via Borne | Perron C |
Bus
|
07:23 | Bus 26 Richting Almelo Centraal Station | Perron B |
Bus
|
07:30 | Bus 26 Richting Ziekenhuis via Ossenkoppelerhoek | Perron B |
Bus
|
07:36 | Bus 22 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 24 naar Schelfhorst. | |||
07:37 | Bus 51 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
07:39 | Bus 22 Richting Windmolenbroek | Perron C |
Bus
|
07:45 | Bus 21 Richting Almelo Centraal Station | Perron C |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 23 naar Schelfhorst. |