Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
16:04 | Enkhuizen | Platform 2 |
Intercity
|
Attention! Stopt niet in Zaandam | |||
16:15 | Enkhuizen | Platform 2 |
Intercity
|
16:17 |
Maastricht | Platform 3b |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
16:19 | Eindhoven Centraal | Platform 3a |
Sprinter
|
16:26 | Heerlen | Platform 3b |
Intercity
|
16:34 | Eindhoven Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
16:56 |
Maastricht | Platform 3b |
Intercity
|
16:46 | Enkhuizen | Platform 2 |
Intercity
|
16:49 | Eindhoven Centraal | Platform 3a |
Sprinter
|
16:56 | Heerlen | Platform 3b |
Intercity
|
17:04 | Eindhoven Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
16:04 |
Bus 73 Direction Roermond via Thorn | Platform E |
Bus
|
16:04 | Bus 2 Direction Laar | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:04 | Bus 74 Direction Stramproy | Platform D |
Bus
|
16:17 | Bus 11 Direction Eindhoven Station | Platform D |
Bus
|
16:23 | Local bus 790 Direction Heythuysen | Platform B |
Local bus
|
16:25 | Bus 74 Direction Nederweert | Platform C |
Bus
|
16:30 | Bus 3 Direction Leuken | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:30 | Bus 1 Direction Boshoven | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:31 |
Bus 73 Direction Roermond via Thorn | Platform E |
Bus
|
16:36 | Bus 74 Direction Stramproy | Platform D |
Bus
|
16:37 | Local bus 258 Direction Station Heeze via Someren | Platform A |
Local bus
|
16:42 | Bus 70 Direction Venlo via Panningen | Platform C |
Bus
|
16:47 | Bus 11 Direction Eindhoven Station | Platform D |
Bus
|
16:50 | Bus 4 Direction Altweerterheide | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:52 | Bus 71 Direction Meijel via Heythuysen | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als Lijn 70 naar Venlo. | |||
16:55 | Bus 74 Direction Nederweert | Platform C |
Bus
|
17:00 | Bus 1 Direction Boshoven | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
17:01 | Bus 73 Direction Roermond via Thorn | Platform E |
Bus
|
17:04 | Bus 2 Direction Laar | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. |