Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
16:18 | Hengelo | Platform 1a |
Slow train
|
Attention! Stopt niet in Hengelo Oost | |||
16:33 | Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
16:42 | Bielefeld Hbf | Platform 2 |
Slow train
|
17:03 | Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
17:18 | Hengelo | Platform 1a |
Slow train
|
Attention! Stopt niet in Hengelo Oost | |||
17:33 | Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
17:42 | Bielefeld Hbf | Platform 2 |
Slow train
|
18:03 | Zutphen | Platform 1b |
Slow train
|
18:18 | Hengelo | Platform 1a |
Slow train
|
18:33 | Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
16:11 | Bus 64 Direction Almelo via Ootmarsum | Platform B |
Bus
|
16:23 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
16:32 |
Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
16:40 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
16:53 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
17:02 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
17:03 | Bus 66 Direction Almelo via Weerselo | Platform B |
Bus
|
17:03 | Bus 66 Direction Overdinkel Schoolstraat | Platform C |
Bus
|
17:10 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
17:11 | Bus 64 Direction Almelo via Ootmarsum | Platform B |
Bus
|
17:23 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
17:32 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
17:40 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
17:53 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
18:03 | Bus 66 Direction Almelo via Weerselo | Platform B |
Bus
|
18:03 | Bus 66 Direction Overdinkel Schoolstraat | Platform C |
Bus
|
18:05 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
18:10 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
18:11 | Bus 64 Direction Almelo via Ootmarsum | Platform B |
Bus
|
18:23 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|