Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
05:19 | Maastricht Randwyck | Platform 4 |
Slow train
|
05:45 | Kerkrade Centrum | Platform 4 |
Slow train
|
05:49 | Enkhuizen | Platform 5 |
Intercity
|
05:49 | Maastricht Randwyck | Platform 4 |
Slow train
|
05:52 | Sittard | Platform 2 |
Slow train
|
06:15 | Kerkrade Centrum | Platform 1 |
Slow train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
05:16 | Bus 5 Direction Parkstad Stadion via Schaesberg | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 4 richting Heerlen. | |||
05:17 | Bus 43 Direction Vaals via Heerlerbaan | Platform D |
Bus
|
05:19 | Bus 6 Direction Kerkrade via Lückerheide | Platform B |
Bus
|
05:26 | Bus 40 Direction Sittard via Hoensbroek | Platform E |
Bus
|
05:41 | Bus 1 Direction Bleijerheide via Zuyderland MC | Platform H |
Bus
|
05:45 | Bus 44 Direction Aachen via Zuyd Hogeschool | Platform H |
Bus
|
Attention! Wordt gereden door Arriva. | |||
05:45 | Bus 55 Direction Gulpen via Ubachsberg | Platform H |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
05:46 | Bus 4 Direction Hoensbroek Busstation | Platform C |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 1 via Hoensbroek Adelante richting Heerlen. | |||
05:46 | Bus 1 Direction Hoensbroek via Zeswegen | Platform E |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 4 richting Heerlen. | |||
05:46 | Bus 5 Direction Parkstad Stadion via Schaesberg | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 4 richting Heerlen. | |||
05:47 | Bus 43 Direction Vaals via Heerlerbaan | Platform D |
Bus
|
05:49 | Bus 6 Direction Kerkrade via Haanrade | Platform B |
Bus
|
05:55 | Bus 2 Direction Bleijerheide via Zuyderland MC | Platform H |
Bus
|
06:01 | Bus 3 Direction Brunssum, Meelovenstraat | Platform F |
Bus
|
06:05 | Bus 2 Direction Brunssum via Zeswegen | Platform E |
Bus
|
06:05 | Bus 8 Direction Ubach over Worms, Steenenkruisweg | Platform B |
Bus
|
06:11 | Bus 1 Direction Bleijerheide via Zuyderland MC | Platform H |
Bus
|
06:15 | Bus 4 Direction Parkstad Stadion via Molenberg | Platform F |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 5 via Landgraaf naar Heerlen. | |||
06:15 | Bus 44 Direction Aachen via Zuyd Hogeschool | Platform H |
Bus
|
Attention! Wordt gereden door Arriva. | |||
06:16 | Bus 4 Direction Hoensbroek Busstation | Platform C |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 1 via Hoensbroek Adelante richting Heerlen. | |||
06:16 | Bus 3 Direction Brunssum | Platform F |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 37 via Merkelbeek naar Sittard. | |||
06:16 | Bus 5 Direction Parkstad Stadion via Schaesberg | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 4 richting Heerlen. | |||
06:16 | Bus 1 Direction Hoensbroek via Zeswegen | Platform E |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 4 richting Heerlen. | |||
06:17 | Bus 43 Direction Vaals via Heerlerbaan | Platform D |
Bus
|
More information: Heerlen , Busstation