Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
19:14 |
Roosendaal | Platform 2 |
Sprinter
|
Attention! Later vertrek | |||
19:16 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
19:27 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
19:34 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
19:44 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
19:46 | Vlissingen | Platform 1 |
Sprinter
|
20:14 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
20:16 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
20:34 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
20:44 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
20:46 | Vlissingen | Platform 1 |
Sprinter
|
21:14 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
21:16 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
21:34 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
21:44 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
21:46 | Vlissingen | Platform 1 |
Sprinter
|
22:14 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
22:16 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
22:44 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
22:46 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
23:14 | Rotterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
23:16 | Vlissingen | Platform 1 |
Intercity
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
19:22 | Bus 132 Direction Zierikzee Sas | Platform A |
Bus
|
19:26 | Bus 20 Direction Hulst Busstation Terneuzen, Scheldorado | Platform B |
Bus
|
Attention! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. | |||
20:22 | Bus 132 Direction Zierikzee Sas | Platform A |
Bus
|
20:26 | Bus 20 Direction Hulst Busstation Terneuzen, Scheldorado | Platform B |
Bus
|
Attention! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. | |||
21:22 | Bus 132 Direction Zierikzee Sas | Platform A |
Bus
|
21:26 | Bus 20 Direction Hulst Busstation Terneuzen, Scheldorado | Platform B |
Bus
|
Attention! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. | |||
22:22 | Bus 132 Direction Zierikzee Sas | Platform A |
Bus
|
22:26 | Bus 20 Direction Axel Nassaustraat Terneuzen, Scheldorado | Platform B |
Bus
|
Attention! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. |