Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
19:33 | Bus 2 Direction Dordrecht CS | Platform B |
Bus
|
19:35 |
Bus 5 Direction Stadspolders | Platform B |
Bus
|
19:32 |
Bus 7 Direction Centrum | Platform A |
Bus
|
19:38 |
Bus 488 Direction Alblasserdam via Papendrecht | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt vanaf Dordrecht CS verder als R-net 416 naar Papendrecht en Alblasserdam | |||
19:40 | Bus 4 Direction Staart | Platform B |
Bus
|
19:41 | Bus 2 Direction Zwijndrecht | Platform A |
Bus
|
19:42 | Bus 3 Direction Crabbehof via Wielwijk | Platform A |
Bus
|
19:46 |
Bus 3 Direction Oudelandshoek | Platform B |
Bus
|
19:46 |
Bus 92 Direction Dordrecht CS | Platform B |
Bus
|
Attention! Uitloop werkzaamheden | |||
19:47 | Bus 4 Direction Amstelwijck via Wielwijk | Platform A |
Bus
|
19:50 | Bus 488 Direction R'dam Kral. Zoom via H.I. Ambacht | Platform A |
Bus
|
19:52 | Bus 7 Direction Sterrenburg via Leerpark | Platform B |
Bus
|
19:57 | Bus 5 Direction Sterrenburg via Station Zuid | Platform A |
Bus
|
20:03 | Bus 7 Direction Centrum | Platform A |
Bus
|
20:04 | Bus 5 Direction Stadspolders | Platform B |
Bus
|
20:08 | Bus 4 Direction Staart | Platform B |
Bus
|
20:08 |
Bus 488 Direction Alblasserdam via Papendrecht | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt vanaf Dordrecht CS verder als R-net 416 naar Papendrecht en Alblasserdam | |||
20:12 | Bus 3 Direction Crabbehof via Wielwijk | Platform A |
Bus
|
20:13 | Bus 14 Direction Centrum | Platform A |
Bus
|
20:15 |
Bus 92 Direction Dordrecht CS | Platform B |
Bus
|
Attention! Uitloop werkzaamheden | |||
20:16 | Bus 3 Direction Oudelandshoek | Platform B |
Bus
|
20:22 | Bus 488 Direction R'dam Kral. Zoom via H.I. Ambacht | Platform A |
Bus
|
20:24 | Bus 92 Direction Oostendam | Platform A |
Bus
|
Attention! Sluit aan bij Oostendam op R-net 489 en 491 naar Rotterdam Kralingse Zoom en Zuidplein | |||
20:25 | Bus 5 Direction Sterrenburg via Station Zuid | Platform A |
Bus
|
20:25 | Bus 7 Direction Sterrenburg via Leerpark | Platform B |
Bus
|
20:34 | Bus 2 Direction Dordrecht CS | Platform B |
Bus
|
20:35 | Bus 5 Direction Stadspolders | Platform B |
Bus
|
20:36 | Bus 7 Direction Centrum | Platform A |
Bus
|
20:38 |
Bus 488 Direction Alblasserdam via Papendrecht | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt vanaf Dordrecht CS verder als R-net 416 naar Papendrecht en Alblasserdam | |||
20:40 | Bus 4 Direction Amstelwijck via Wielwijk | Platform A |
Bus
|