Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
23:25 | Apeldoorn | Platform 4 |
Sprinter
|
23:31 | Enschede | Platform 3 |
Intercity
|
23:33 | Utrecht Centraal | Platform 4 |
Intercity
|
23:35 | Almelo | Platform 1 |
Sprinter
|
23:45 | Arnhem Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
23:46 | Zwolle | Platform 4 |
Intercity
|
23:55 | Apeldoorn | Platform 4 |
Sprinter
|
00:01 | Enschede | Platform 3 |
Intercity
|
00:05 | Almelo | Platform 1 |
Sprinter
|
00:15 | Arnhem Centraal | Platform 3 |
Intercity
|
00:16 | Zwolle | Platform 4 |
Intercity
|
00:31 | Enschede | Platform 3 |
Intercity
|
05:12 | Brussel-Zuid/Midi | Platform 3 |
European Sleeper
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
23:19 | RRReis 6 Direction Colmschate via Rivierenwijk | Platform C |
RRReis
|
23:20 | RRReis 2 Direction Platvoet via Keizerslanden | Platform A |
RRReis
|
23:20 | RRReis 160 Direction Bathmen | Platform F |
RRReis
|
23:20 | RRReis 5 Direction De Vijfhoek via Ziekenhuis | Platform F |
RRReis
|
23:34 | Bus 81 Direction Eefde | Platform E |
Bus
|
23:35 | RRReis 4 Direction Schalkhaar | Platform A |
RRReis
|
23:35 | RRReis 3 Direction Platvoet via Zandweerd | Platform A |
RRReis
|
23:35 | RRReis 1 Direction De Vijfhoek via Blauwenoord | Platform F |
RRReis
|
23:49 | RRReis 6 Direction Colmschate via Rivierenwijk | Platform C |
RRReis
|
23:50 | RRReis 160 Direction Bathmen | Platform F |
RRReis
|
23:50 | RRReis 5 Direction De Vijfhoek via Ziekenhuis | Platform F |
RRReis
|
00:09 | RRReis 165 Direction Raalte | Platform B |
RRReis
|