Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
11:12 |
Eindhoven Centraal | Platform 3 |
Intercity
|
11:10 |
Dordrecht | Platform 7 |
Sprinter
|
Attention! Later vertrek | |||
11:15 | Roosendaal | Platform 8 |
Intercity
|
11:20 |
Zwolle | Platform 4 |
Intercity
|
Attention! Dit is een gewijzigd vertrekspoor | |||
11:23 | Den Haag Centraal | Platform 7 |
Intercity
|
11:23 | Arnhem Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
Attention! Dit is een gewijzigd vertrekspoor | |||
11:26 | Amsterdam Centraal | Platform 6 |
Intercity direct
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
11:09 | Bus 122 Direction Lage Zwaluwe | Platform J |
Bus
|
11:10 | Bus 325 Direction Bijster via Amph Molengr | Platform R |
Bus
|
11:12 | Bus 326 Direction Geertruidenberg via Oosterhout | Platform E |
Bus
|
11:15 | Bus 7 Direction Heusdenhout via Tilburgseweg | Platform U |
Bus
|
11:17 | Bus 312 Direction Etten-Leur Beiaard | Platform S |
Bus
|
11:17 | Bus 7 Direction Nieuw Wolfslaar via Valkeniersplein | Platform A |
Bus
|
11:18 | Bus 117 Direction Fijnaart via Langeweg | Platform G |
Bus
|
11:19 | Bus 316 Direction Etten-Leur via Schoenmakershoek | Platform S |
Bus
|
11:20 | Bus 115 Direction Zundert | Platform F |
Bus
|
11:21 |
Bus 326 Direction Bijster via Amph Molengr | Platform R |
Bus
|
11:20 | Bus 4 Direction Princenhage Woonboulevard | Platform T |
Bus
|
11:22 | Bus 325 Direction Oosterhout Dommelbergen | Platform E |
Bus
|
11:26 | Bus 123 Direction Raamsdonksveer via Terheijden | Platform K |
Bus
|
11:28 | Bus 2 Direction Hoge Vucht via de Geeren | Platform V |
Bus
|
11:28 | Bus 1 Direction Nieuw Wolfslaar via Amph Molengr | Platform B |
Bus
|
11:28 | Bus 4 Direction Haagse Beemden via Kievitsloop | Platform D |
Bus
|
11:29 | Bus 130 Direction Gilze via Breepark - Rijen | Platform P |
Bus
|
11:30 | Bus 327 Direction Bijster via Amph Molengr | Platform R |
Bus
|
11:30 | Bus 5 Direction Heusdenhout via Lage Kant | Platform U |
Bus
|
11:31 | Bus 6 Direction Meersel Dreef | Platform A |
Bus
|
11:31 | Bus 119 Direction Zevenbergen via Prinsenbeek | Platform H |
Bus
|
11:32 | Bus 311 Direction Oud Gastel via Etten-Leur | Platform S |
Bus
|
11:32 | Bus 327 Direction Tilburg via Oosterhout | Platform E |
Bus
|
More information: Centraal Station , Breda