Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
10:56 | Groningen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
11:07 | Roodeschool | Spoor 1 |
Stoptrein
|
11:26 | Groningen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
11:37 | Roodeschool | Spoor 1 |
Stoptrein
|
11:56 | Groningen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
12:07 | Roodeschool | Spoor 1 |
Stoptrein
|
12:26 | Groningen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
12:37 | Eemshaven | Spoor 1 |
Stoptrein
|
12:56 | Groningen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
13:07 | Roodeschool | Spoor 1 |
Stoptrein
|
13:26 | Groningen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
13:37 | Roodeschool | Spoor 1 |
Stoptrein
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
10:56 |
Bus 65 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
11:11 | Bus 65 Richting Zoutkamp | Perron B |
Bus
|
11:22 | Bus 68 Richting Hornhuizen via Leens | Perron C |
Bus
|
11:22 | Bus 65 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
11:23 | Bus 36 Richting Oldehove | Perron C |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met een 8-persoonsbus. | |||
11:41 | Bus 65 Richting Zoutkamp | Perron B |
Bus
|
11:52 | Bus 65 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
12:11 | Bus 65 Richting Zoutkamp | Perron B |
Bus
|
12:13 | Bus 68 Richting Hornhuizen via Pieterburen | Perron C |
Bus
|
12:19 | Bus 36 Richting Oldehove | Perron C |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met een 8-persoonsbus. | |||
12:23 | Bus 65 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
12:41 | Bus 65 Richting Zoutkamp | Perron B |
Bus
|
12:55 | Bus 65 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
13:11 | Bus 65 Richting Zoutkamp | Perron B |
Bus
|
13:13 | Bus 68 Richting Hornhuizen via Pieterburen | Perron C |
Bus
|
13:19 | Bus 36 Richting Oldehove | Perron C |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met een 8-persoonsbus. | |||
13:25 | Bus 65 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
13:41 | Bus 65 Richting Zoutkamp | Perron B |
Bus
|