Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
16:11 | Almere Centrum | Spoor 2 |
Sprinter
|
16:12 | Hoofddorp | Spoor 1 |
Sprinter
|
16:17 | Lelystad Centrum | Spoor 2 |
Sprinter
|
16:19 | Utrecht Centraal | Spoor 1 |
Sprinter
|
16:41 | Almere Centrum | Spoor 2 |
Sprinter
|
16:42 | Hoofddorp | Spoor 1 |
Sprinter
|
16:47 | Lelystad Centrum | Spoor 2 |
Sprinter
|
16:49 | Utrecht Centraal | Spoor 1 |
Sprinter
|
17:11 | Almere Centrum | Spoor 2 |
Sprinter
|
17:12 | Hoofddorp | Spoor 1 |
Sprinter
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
16:03 | Streekbus 322 Richting Busstation 't Oor | Perron B |
Streekbus
|
16:07 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:08 | Bus 24 Richting Duin | Perron A |
Bus
|
16:15 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:22 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:23 | Bus 24 Richting Duin | Perron A |
Bus
|
16:26 | Streekbus 322 Richting Muiden P+R | Perron F |
Streekbus
|
16:30 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:33 | Streekbus 322 Richting Busstation 't Oor | Perron B |
Streekbus
|
16:37 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:38 | Bus 24 Richting Duin | Perron A |
Bus
|
16:45 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:52 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
16:53 | Bus 24 Richting Duin | Perron A |
Bus
|
16:56 | Streekbus 322 Richting Muiden P+R | Perron F |
Streekbus
|
17:00 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
17:03 | Streekbus 322 Richting Busstation 't Oor | Perron B |
Streekbus
|
17:07 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
17:08 | Bus 24 Richting Duin | Perron A |
Bus
|
17:15 | Bus M4 Richting Station Centrum via Literatuurwijk | Perron C |
Bus
|
Meer informatie: Almere Poort , Station Poort