Station Zaandam

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
05:24 R-NET 394 Richting Amsterdam via Poelenburg Perron C
Connexxion R-NET
05:29 R-NET 392 Richting Amsterdam Metro Noord Perron D
Connexxion R-NET
05:38 Bus 59 Richting Beverwijk Station Perron F
Connexxion Bus
06:01 Bus 69 Richting Zaandam Kalf Perron B
Connexxion Bus
06:02 R-NET 394 Richting Amsterdam via Poelenburg Perron C
Connexxion R-NET
06:06 R-NET 392 Richting Amsterdam Metro Noord Perron D
Connexxion R-NET
06:08 Bus 59 Richting Beverwijk Station Perron F
Connexxion Bus
06:11 Bus 69 Richting Krommenie Station Perron H
Connexxion Bus
06:14 Bus 63 Richting Assendelft Kerkbuurt Perron G
Connexxion Bus
06:17 R-NET 394 Richting Amsterdam via Poelenburg Perron C
Connexxion R-NET

Meer informatie: Station

Omgeving Toon op kaart: Zaandam

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

Verkoop- en reisinformatie

Provincialeweg 25, 1506MA Zaandam

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt
      Van Tot
    maandag 07.00 19.00
    dinsdag 07.00 19.00
    woensdag 07.00 19.00
    donderdag 07.00 19.00
    vrijdag 07.00 19.00
    zaterdag 08.00 19.00
    zondag 08.00 19.00

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station