Station Schiphol Airport

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
19:23
+3 min.
Stadsbus 69 Richting Schiphol Airport/Plaza
GVB Stadsbus
19:24
+1 min.
Bus 300 Richting Bijlmer ArenA Amsterdam
Connexxion Bus
19:25 Bus 180 Richting Schiphol P30
Connexxion Bus
19:25 Bus 194 Richting De Aker Amsterdam
Connexxion Bus
19:25 Bus 470 Richting Alphen a/d Rijn
Arriva Bus
19:26 Bus 181 Richting Knooppunt Noord Schiphol
Connexxion Bus
19:26 Bus 341 Richting Spaarne Gasthuis Hoofddorp
Connexxion Bus
19:26 Bus 397 Richting Leidseplein Amsterdam
Connexxion Bus
19:27 Bus 190 Richting Schiphol P30
Connexxion Bus
19:28 Bus 300 Richting Haarlem Station Station
Connexxion Bus

Meer informatie: Airport Airport/Boulevard

Omgeving Toon op kaart: Schiphol Airport

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

 Verkoop- en reisinformatie

Aankomst Passage 18, 1118AX Schiphol

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt

      Van Tot
    maandag 00.00 23.59
    dinsdag 00.00 23.59
    woensdag 00.00 23.59
    donderdag 00.00 23.59
    vrijdag 00.00 23.59
    zaterdag 00.00 23.59
    zondag 00.00 23.59

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station