Wil je een reisadvies op maat? 0900 - 9292 (€0,90 p/m max. €18,-)

Station Schiphol Airport

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
20:13 Bus 180 Richting Schiphol P30
Connexxion Bus
20:13 Bus 397 Richting Nieuw-Vennep Getsewoud P+R
Connexxion Bus
20:15 Bus 180 Richting Schiphol Cirkellijn
Connexxion Bus
20:15 Bus 185 Richting Justitieel Complex
Connexxion Bus
20:15
+2 min.
Bus 341 Richting A`dam St.Zuid Station Zuid
Connexxion Bus
20:16 Bus 397 Richting Leidseplein Amsterdam
Connexxion Bus
20:18 Bus 342 Richting Uithoorn Busstation
Connexxion Bus
20:18
+1 min.
Bus 181 Richting Schiphol Cirkellijn
Connexxion Bus
20:18
+4 min.
Bus 300 Richting Haarlem Station
Connexxion Bus
20:19 Stadsbus 69 Richting Station Sloterdijk
GVB Stadsbus

Meer informatie: Airport

Omgeving Toon op kaart: Schiphol Airport

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

 Verkoop- en reisinformatie

Aankomst Passage 18, 1118AX Schiphol

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt

      Van Tot
    maandag 00.00 23.59
    dinsdag 00.00 23.59
    woensdag 00.00 23.59
    donderdag 00.00 23.59
    vrijdag 00.00 23.59
    zaterdag 00.00 23.59
    zondag 00.00 23.59

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station