Station s-Hertogenbosch

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
05:40 Bus 156 Richting Eindhoven via De Brand Perron E
Arriva Bus
06:02 Bus 156 Richting Eindhoven via De Brand Perron E
Arriva Bus
06:08 Bus 306 Richting Uden via Veghel Perron C
Arriva Bus
06:08 Bus 301 Richting Tilburg via Waalwijk/Efteling Perron B
Arriva Bus
06:09 Bus 90 Richting Oss via Heesch Perron F
Arriva Bus
06:10 Bus 154 Richting Eindhoven via Sint-Michielsgestel Perron E
Arriva Bus
06:13 Bus 10 Richting Maaspoort Perron H
Arriva Bus
06:19 Bus 158 Richting Veghel via Heeswijk Perron D
Arriva Bus
06:23 Bus 301 Richting Tilburg via Waalwijk/Efteling Perron B
Arriva Bus
06:26 Bus 136 Richting Tilburg via Waalwijk Perron E
Arriva Bus

Meer informatie: Centraal Station

Omgeving Toon op kaart: s-Hertogenbosch

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

Verkoop- en reisinformatie

Stationsplein 147, 5211BP s Hertogenbosch

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt
      Van Tot
    maandag 07.00 21.00
    dinsdag 07.00 21.00
    woensdag 07.00 21.00
    donderdag 07.00 21.00
    vrijdag 07.00 21.00
    zaterdag 08.00 21.00
    zondag 08.00 21.00

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station