Station Rotterdam Centraal

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
21:36
+1 min.
Tram 24 Richting De Esch Perron C
RET Tram
21:36
+1 min.
Tram 25 Richting Willemsplein Perron B
RET Tram
21:36
+3 min.
Tram 8 Richting Kleiweg Perron D
RET Tram
21:39
+2 min.
Tram 24 Richting Holy Perron A
RET Tram
21:39
+10 min.
Tram 8 Richting Spangen Perron A
RET Tram
21:42 Tram 25 Richting Schiebroek Perron D
RET Tram
21:44 Tram 23 Richting Droogleever Fortuynplein Perron C
RET Tram
21:45
+1 min.
Tram 4 Richting Molenlaan Perron D
RET Tram
21:47 Tram 23 Richting Marconiplein Perron A
RET Tram
21:48 Tram 7 Richting Woudestein Perron D
RET Tram

Meer informatie: Rotterdam Centraal Tram Stationsplein

Omgeving Toon op kaart: Rotterdam Centraal

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

 Verkoop- en reisinformatie

Stationsplein 339-340 3013AK Rotterdam

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt

      Van Tot
    maandag 00.00 24.00
    dinsdag 00.00 24.00
    woensdag 00.00 24.00
    donderdag 00.00 24.00
    vrijdag 00.00 24.00
    zaterdag 00.00 24.00
    zondag 00.00 24.00

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station