Station Rotterdam Centraal

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
21:55 Frequentbus 44 Richting Zuidplein Perron DD
RET Frequentbus
21:58 Frequentbus 38 Richting Station Schiedam Centrum Perron DD
RET Frequentbus
22:06 Frequentbus 33 Richting Meijersplein Metro via Airport Perron AA
RET Frequentbus
22:10 Frequentbus 38 Richting Crooswijk Perron FF
RET Frequentbus
22:13 Frequentbus 38 Richting Station Schiedam Centrum Perron DD
RET Frequentbus
22:15 Bus 813 Richting Amsterdam Sloterdijk
FlixBus.nl Bus
22:15 Bus 813 Richting Amsterdam Sloterdijk
FlixBus.nl Bus
22:16 Frequentbus 44 Richting Zuidplein Perron DD
RET Frequentbus
22:21 Frequentbus 33 Richting Meijersplein Metro via Airport Perron AA
RET Frequentbus
22:28 Frequentbus 38 Richting Station Schiedam Centrum Perron DD
RET Frequentbus

Meer informatie: Rotterdam Centraal Bus

Omgeving Toon op kaart: Rotterdam Centraal

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

 Verkoop- en reisinformatie

Stationsplein 339-340 3013AK Rotterdam

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt

      Van Tot
    maandag 00.00 24.00
    dinsdag 00.00 24.00
    woensdag 00.00 24.00
    donderdag 00.00 24.00
    vrijdag 00.00 24.00
    zaterdag 00.00 24.00
    zondag 00.00 24.00

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station