Station Leiden Centraal

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
05:01 Bus 56 Richting Leimuiden Perron E
Arriva Bus
05:01 Bus 400 Richting Zoetermeer Perron C
Arriva Bus
05:04 Bus 431 Richting Katwijk Boulevard Zuid Perron D
Arriva Bus
05:06 Bus 21 Richting Noordwijk via Boerenburg Perron F
Arriva Bus
05:08 Bus 365 Richting Schiphol Airport Perron E
Arriva Bus
05:18 Bus 430 Richting Katwijk ESA Estec Perron D
Arriva Bus
05:26 Bus 20 Richting Noordwijk via Pickeplein Perron F
Arriva Bus
05:26 Bus 431 Richting Katwijk Boulevard Zuid Perron D
Arriva Bus
05:29 Bus 410 Richting Leiderdorp Ziekenhuis Perron C
Arriva Bus
05:30 Bus 4 Richting Merenwijk Perron E
Arriva Bus

Meer informatie: Leiden Centraal

Omgeving Toon op kaart: Leiden Centraal

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

Verkoop- en reisinformatie

Stationsplein 3G, 2312AJ Leiden

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt
      Van Tot
    maandag 07.00 22.30
    dinsdag 07.00 22.30
    woensdag 07.00 22.30
    donderdag 07.00 22.30
    vrijdag 07.00 22.30
    zaterdag 07.30 22.30
    zondag 07.30 22.30

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station