Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
06:09 | Almere Oostvaarders | Spoor 4a |
NS Sprinter
|
06:12 | Haarlem | Spoor 5a |
NS Sprinter
|
06:15 | Den Haag Centraal | Spoor 9b |
NS Intercity
|
06:24 |
Vlissingen | Spoor 8b |
NS Intercity
|
Let op! Later vertrek door noodzakelijke aanpassing in de dienstregeling | |||
06:17 | Leeuwarden | Spoor 4b |
NS Intercity
|
06:20 | Amsterdam Centraal | Spoor 5b |
NS Intercity
|
06:22 |
Den Haag Centraal | Spoor 8a |
NS Sprinter
|
Let op! Later vertrek | |||
06:23 | Hertogenbosch ('s) | Spoor 1 |
NS Sprinter
|
Let op! Stopt niet in Vleuten, Terwijde, Leidsche Rijn |
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
06:05 | Bus 1 Richting Leiderdorp via Witte Singel | Perron B |
Arriva Bus
|
06:06 | Bus 410 Richting Leiderdorp Ziekenhuis | Perron C |
Arriva Bus
|
06:07 | Bus 21 Richting Noordwijk via Boerenburg | Perron F |
Arriva Bus
|
06:08 | Bus 400 Richting Zoetermeer | Perron C |
Arriva Bus
|
06:13 | Bus 183 Richting Alphen a/d Rijn via Breestraat | Perron A |
Arriva Bus
|
06:13 | Bus 3 Richting Station De Vink via Witte Singel | Perron B |
Arriva Bus
|
06:14 | Bus 6 Richting Leiderdorp via Breestraat | Perron B |
Arriva Bus
|
06:15 | Bus 430 Richting Katwijk ESA Estec | Perron D |
Arriva Bus
|
06:16 | Bus 50 Richting Haarlem Station | Perron F |
Arriva Bus
|
06:17 | Bus 7 Richting Zoeterwoude-Rd via Breestraat | Perron B |
Arriva Bus
|
06:17 | Bus 20 Richting Noordwijk via Pickeplein | Perron F |
Arriva Bus
|
06:17 | Bus 400 Richting Zoetermeer | Perron C |
Arriva Bus
|
06:18 | Bus 3 Richting Merenwijk | Perron E |
Arriva Bus
|
06:18 | Bus 43 Richting Den Haag via Wassenaar | Perron F |
EBS Bus
|
06:20 | Bus 5 Richting Voorschoten Starrenburg | Perron A |
Arriva Bus
|
06:22 | Bus 431 Richting Katwijk Boulevard Zuid | Perron D |
Arriva Bus
|
06:23 | Bus 57 Richting Nieuw-Vennep Station | Perron G |
Arriva Bus
|
06:24 | Bus 8 Richting Oegstgeest Haaswijk | Perron G |
Arriva Bus
|
06:26 | Bus 4 Richting Station De Vink via Breestraat | Perron B |
Arriva Bus
|
06:26 | Bus 56 Richting Leimuiden | Perron E |
Arriva Bus
|
06:26 | Bus 410 Richting Leiderdorp Ziekenhuis | Perron C |
Arriva Bus
|
06:26 | Bus 400 Richting Zoetermeer | Perron C |
Arriva Bus
|
Meer informatie: Leiden Centraal , Leiden Centraal