Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
14:50 | Emmen | Spoor 2 |
Sneltrein
|
14:56 | Zwolle | Spoor 1 |
Sneltrein
|
15:04 | Coevorden | Spoor 2 |
Sneltrein
|
15:10 | Zwolle | Spoor 1 |
Stoptrein
|
15:16 | Almelo | Spoor 2 |
Stoptrein
|
15:20 | Emmen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
15:26 | Zwolle | Spoor 1 |
Sneltrein
|
15:34 | Coevorden | Spoor 2 |
Sneltrein
|
15:40 | Zwolle | Spoor 1 |
Sneltrein
|
15:46 | Almelo | Spoor 2 |
Stoptrein
|
15:50 | Emmen | Spoor 2 |
Sneltrein
|
15:56 | Zwolle | Spoor 1 |
Sneltrein
|
16:04 | Coevorden | Spoor 2 |
Sneltrein
|
16:10 | Zwolle | Spoor 1 |
Stoptrein
|
16:16 | Almelo | Spoor 2 |
Stoptrein
|
16:20 | Emmen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
16:26 | Zwolle | Spoor 1 |
Sneltrein
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
14:47 |
Bus 80 Richting Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
14:50 | buurtRRReis 598 Richting Bruinehaar |
buurtRRReis
|
|
14:53 |
RRReis 30 Richting Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
|
15:14 | Bus 80 Richting Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
15:23 | RRReis 30 Richting Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
|
15:31 | buurtRRReis 599 Richting De Krim |
buurtRRReis
|
|
15:32 | buurtRRReis 597 Richting Beerzerveld |
buurtRRReis
|
|
15:40 | buurtRRReis 598 Richting Hardenberg |
buurtRRReis
|
|
15:44 | Bus 80 Richting Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
15:50 | buurtRRReis 598 Richting Bruinehaar |
buurtRRReis
|
|
15:53 | RRReis 30 Richting Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
|
16:14 | Bus 80 Richting Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
16:23 | RRReis 30 Richting Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
Meer informatie: Hardenberg , Station