Wil je een reisadvies op maat? Neem contact met ons op: 0900 - 9292 (€0,90 p/m max. €18,-)

Station Ede-Wageningen

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Platform Reisdetails
05:34 Bus 88 Richting Wageningen via Hoevestein
Syntus Bus
05:49 Bus 88 Richting Wageningen via Hoevestein
Syntus Bus
05:59 Bus 88 Richting Wageningen via Hoevestein
Syntus Bus
06:09 Bus 88 Richting Wageningen via Hoevestein
Syntus Bus
06:11 Bus 108 Richting Apeldoorn Platform G
Syntus Bus
06:19 Bus 88 Richting Wageningen via Hoevestein
Syntus Bus
06:20 Bus 107 Richting Putten Platform F
Syntus Bus
06:20 Stadsbus 5 Richting Station De Klomp via Kernhem Platform C
Syntus Stadsbus
06:23 Bus 86 Richting Wageningen via Bennekom Platform E
Syntus Bus
06:25 Bus 1 Richting Ziekenhuis via Rietk. Platform A
Syntus Bus

Meer informatie: Station Ede-Wageningen/Noordzijde

Omgeving Toon op kaart: Ede-Wageningen

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

Verkoop- en reisinformatie

Stationsplein 6, 6711PN Ede

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt
      Van Tot
    maandag 08.00 15.30
    dinsdag 08.00 15.30
    woensdag 08.00 15.30
    donderdag 08.00 15.30
    vrijdag 08.00 15.30
    zaterdag 08.00 15.30
    zondag gesloten

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station