Station Amsterdam Zuid

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
05:12 Stadsbus 55 Richting Amstelveen Perron A
GVB Stadsbus
05:22 Stadsbus 55 Richting Amstelveen Perron A
GVB Stadsbus
05:25 Bus 341 Richting Spaarne Gasthuis Hoofddorp
Connexxion Bus
05:32 Stadsbus 55 Richting Amstelveen Perron A
GVB Stadsbus
05:42 Stadsbus 55 Richting Amstelveen Perron A
GVB Stadsbus
05:49 Stadsbus 45 Richting Amstelveen Busstat. Perron A
GVB Stadsbus
05:49 Stadsbus 65 Richting KNSM Eiland
GVB Stadsbus
05:51 Stadsbus 15 Richting Station Zuid Perron A
GVB Stadsbus
05:52 Stadsbus 55 Richting Amstelveen Perron A
GVB Stadsbus
05:54 Stadsbus 15 Richting Station Sloterdijk Perron E
GVB Stadsbus

Meer informatie: Station Zuid

Omgeving Toon op kaart: Amsterdam Zuid

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

Verkoop- en reisinformatie

Zuidplein 10, 1077XV Amsterdam

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt

      Van Tot
    maandag 07.00 19.00
    dinsdag 07.00 19.00
    woensdag 07.00 19.00
    donderdag 07.00 19.00
    vrijdag 07.00 19.00
    zaterdag 08.00 19.00
    zondag 08.00 19.00

Algemene voorzieningen

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station