Station Amsterdam Sloterdijk

Actuele vertrektijden

Tijd Richting Perron Reisdetails
06:35 Bus 309 Richting Purmerend De Purmer Perron G
EBS Bus
06:37 Stadsbus 231 Richting Abberdaan Perron J
GVB Stadsbus
06:38 Stadsbus 69 Richting Schiphol Airport/Plaza Perron C
GVB Stadsbus
06:40 Bus 395 Richting Wijdewormer P+R via Zaandam Perron B
Connexxion Bus
06:41 Bus 382 Richting IJmuiden via Westpoort Perron A
Connexxion Bus
06:43 Stadsbus 22 Richting Muiderpoortstation Perron E
GVB Stadsbus
06:44 Stadsbus 15 Richting Station Zuid Perron H
GVB Stadsbus
06:44 Tram 19 Richting Diemen Sniep Perron N
GVB Tram
06:47 Stadsbus 36 Richting Buikslotermeerplein Perron F
GVB Stadsbus
06:47 Stadsbus 61 Richting Slotervaart Perron D
GVB Stadsbus

Meer informatie: Station Sloterdijk

Omgeving Toon op kaart: Amsterdam Sloterdijk

  • Stations
  • Haltes
  • Bijzondere punten

Op het station

Verkoop- en reisinformatie

Orlyplein 105, 1043DT Amsterdam

  • Kaartautomaat
  • NS-service- en verkooppunt

      Van Tot
    maandag 07.00 21.00
    dinsdag 07.00 21.00
    woensdag 07.00 21.00
    donderdag 07.00 21.00
    vrijdag 07.00 21.00
    zaterdag 08.00 21.00
    zondag 08.00 21.00

Algemene voorzieningen

 

Informatie voor personen met een beperking

Van en naar het station