Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Spoor | Reisdetails |
---|---|---|---|
08:27 |
Lelystad Centrum | Spoor 5b |
Intercity
|
08:30 |
Den Haag Centraal | Spoor 9b |
Intercity
|
08:30 | Hoorn Kersenboogerd | Spoor 4a |
Sprinter
|
08:33 | Amsterdam Centraal | Spoor 4b |
Intercity
|
08:35 | Dordrecht | Spoor 8b |
Intercity
|
08:35 | Den Haag Centraal | Spoor 9a |
Sprinter
|
08:36 | Arnhem Centraal | Spoor 5a |
Intercity
|
Let op! Deze Intercity wordt gereden met Sprinter-materieel; De Sprinter van 08:38 naar Utrecht C. is eerder in Utrecht C. en vertrekt van spoor 2 | |||
08:38 |
Utrecht Centraal | Spoor 2 |
Sprinter
|
08:39 | Almere Oostvaarders | Spoor 5b |
Sprinter
|
Let op! De Intercity van 08:47 naar Groningen is eerder in Almere C. en vertrekt van spoor 4b | |||
08:42 | Haarlem | Spoor 4a |
Sprinter
|
Tijd | Richting | Spoor | Reisdetails |
---|---|---|---|
08:30 | Bus 9 Richting Bio Science Park via Zernikedreef | Perron F |
Bus
|
08:30 | Bus 410 Richting Leiderdorp Ziekenhuis | Perron C |
Bus
|
08:30 | Bus 432 Richting Katwijk ESA Estec | Perron D |
Bus
|
08:30 | Bus 854 Richting Keukenhof | Perron H |
Bus
|
08:32 | Bus 4 Richting Station De Vink via Breestraat | Perron B |
Bus
|
08:32 | Bus 50 Richting Haarlem Station | Perron F |
Bus
|
08:32 | Bus 21 Richting Noordwijk via Boerenburg | Perron F |
Bus
|
08:32 | Bus 1 Richting Leiderdorp via Witte Singel | Perron B |
Bus
|
08:33 | Bus 183 Richting Alphen a/d Rijn via Breestraat | Perron A |
Bus
|
08:33 | Bus 365 Richting Schiphol Airport | Perron E |
Bus
|
08:33 | Bus 45 Richting Den Haag Leidschendam | Perron B |
Bus
|
08:33 | Bus 400 Richting Zoetermeer | Perron C |
Bus
|
08:34 | Bus 9 Richting Bio Science Park via Zernikedreef | Perron F |
Bus
|
08:36 | Bus 2 Richting Station De Vink via Stevenshof | Perron E |
Bus
|
08:38 | Bus 38 Richting Unmanned Valley via Bio Science Park | Perron F |
Bus
|
08:38 | Bus 56 Richting Leimuiden | Perron E |
Bus
|
08:42 |
Bus 169 Richting Alphen a/d Rijn via Breestraat | Perron A |
Bus
|
08:40 |
Bus 3 Richting Merenwijk | Perron E |
Bus
|
08:40 | Bus 432 Richting Katwijk ESA Estec | Perron D |
Bus
|
08:41 | Bus 400 Richting Zoetermeer | Perron C |
Bus
|
Meer informatie: Leiden Centraal , Leiden Centraal