Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
22:31 |
Rotterdam Centraal | Platform 8b |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
22:31 | Den Haag Centraal | Platform 9b |
Intercity
|
22:31 | Utrecht Centraal | Platform 5b |
Intercity
|
22:39 | Amsterdam Centraal | Platform 5a |
Sprinter
|
22:42 | Haarlem | Platform 4a |
Sprinter
|
22:46 |
Den Haag Centraal | Platform 9b |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
22:45 | Vlissingen | Platform 8b |
Intercity
|
22:47 | Groningen | Platform 4b |
Intercity
|
22:50 | Amsterdam Centraal | Platform 5b |
Intercity
|
22:50 | Den Haag Centraal | Platform 8a |
Sprinter
|
22:53 |
Tiel | Platform 1 |
Sprinter
|
Attention! Rijdt niet door een aanrijding |
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
22:28 | Bus 21 Direction Noordwijk via Boerenburg | Platform F |
Bus
|
22:32 | Bus 187 Direction Boskoop Station via Roomburg | Platform B |
Bus
|
22:33 | Bus 90 Direction Lisse via Bio Science Park | Platform F |
Bus
|
Attention! Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen. | |||
22:37 | Bus 430 Direction Katwijk ESA Estec | Platform D |
Bus
|
22:38 | Bus 182 Direction Alphen a/d Rijn via Breestraat | Platform A |
Bus
|
22:44 |
Bus 4 Direction Merenwijk | Platform E |
Bus
|
22:47 | Bus 50 Direction Haarlem Station | Platform F |
Bus
|
22:47 | Bus 400 Direction Zoetermeer | Platform C |
Bus
|
22:48 | Bus 45 Direction Den Haag Leidschendam | Platform B |
Bus
|
22:48 | Bus 43 Direction Den Haag via Wassenaar | Platform F |
Bus
|
22:49 | Bus 8 Direction Oegstgeest Haaswijk | Platform G |
Bus
|
22:50 | Bus 410 Direction Leiderdorp Ziekenhuis | Platform C |
Bus
|
22:51 | Bus 431 Direction Katwijk Boulevard Zuid | Platform D |
Bus
|
22:55 | Bus 5 Direction Voorschoten Starrenburg | Platform A |
Bus
|
22:57 | Bus 2 Direction Station De Vink via Stevenshof | Platform E |
Bus
|
22:58 | Bus 20 Direction Noordwijk via Pickeplein | Platform F |
Bus
|
23:00 | Bus 2 Direction Leiderdorp via Breestraat | Platform B |
Bus
|
23:03 | Bus 169 Direction Alphen a/d Rijn via Breestraat | Platform A |
Bus
|
23:03 | Bus 6 Direction Leiderdorp via Breestraat | Platform B |
Bus
|
More information: Leiden Centraal , Leiden Centraal