Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
13:40 | Zwolle | Platform 1 |
Express train
|
13:46 | Almelo | Platform 2 |
Slow train
|
13:50 | Emmen | Platform 2 |
Express train
|
14:10 | Zwolle | Platform 1 |
Slow train
|
14:16 | Almelo | Platform 2 |
Slow train
|
14:20 | Emmen | Platform 2 |
Slow train
|
14:34 | Coevorden | Platform 2 |
Express train
|
14:40 | Zwolle | Platform 1 |
Express train
|
14:46 | Almelo | Platform 2 |
Slow train
|
14:50 | Emmen | Platform 2 |
Express train
|
14:56 | Zwolle | Platform 1 |
Express train
|
15:04 | Coevorden | Platform 2 |
Express train
|
15:10 | Zwolle | Platform 1 |
Slow train
|
15:16 | Almelo | Platform 2 |
Slow train
|
15:20 | Emmen | Platform 2 |
Slow train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
13:34 |
buurtRRReis 597 Direction Beerzerveld |
buurtRRReis
|
|
13:41 |
buurtRRReis 598 Direction Hardenberg |
buurtRRReis
|
|
13:44 | Bus 80 Direction Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Attention! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
13:50 | buurtRRReis 598 Direction Bruinehaar |
buurtRRReis
|
|
13:53 | RRReis 30 Direction Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
|
14:14 | Bus 80 Direction Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Attention! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
14:23 | RRReis 30 Direction Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
|
14:31 | buurtRRReis 599 Direction De Krim |
buurtRRReis
|
|
14:32 | buurtRRReis 597 Direction Beerzerveld |
buurtRRReis
|
|
14:40 | buurtRRReis 598 Direction Hardenberg |
buurtRRReis
|
|
14:44 | Bus 80 Direction Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Attention! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
14:50 | buurtRRReis 598 Direction Bruinehaar |
buurtRRReis
|
|
14:53 | RRReis 30 Direction Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
|
15:14 | Bus 80 Direction Westerhaar Busstation |
Bus
|
|
Attention! Rijdt door als lijn 81 naar Ommen. | |||
15:23 | RRReis 30 Direction Hoogeveen via Slagharen |
RRReis
|
More information: Hardenberg , Station