Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
13:25 | Rotterdam Lombardijen |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:26 | Zwijndrecht |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:35 | Rotterdam Lombardijen |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:36 | Zwijndrecht |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:45 | Rotterdam Lombardijen |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:46 | Zwijndrecht |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:55 | Rotterdam Lombardijen |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
13:56 | Zwijndrecht |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
14:05 | Rotterdam Lombardijen |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
14:06 | Zwijndrecht |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
14:15 | Rotterdam Lombardijen |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein | |||
14:16 | Zwijndrecht |
Stopbus ipv trein
|
|
Attention! Bus in plaats van trein |
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
13:18 | Local bus 608 Direction Station Barendrecht |
Local bus
|
|
13:19 | Bus 717 Direction Zwijndrecht via Heerjansdam | Platform D |
Bus
|
Attention! Ritten op buurtBuzz 717 worden uitgevoerd met een 8-persoonsbus | |||
13:27 |
Frequentbus 84 Direction Barendrecht |
Frequentbus
|
|
13:30 | Local bus 608 Direction Ridderkerk | Platform B |
Local bus
|
13:31 |
Frequentbus 84 Direction Zuidplein | Platform A |
Frequentbus
|
13:34 | Local bus 603 Direction Barendrecht Verenambacht |
Local bus
|
|
13:36 | Local bus 603 Direction Barendrecht Verenambacht | Platform D |
Local bus
|
13:48 | Frequentbus 84 Direction Barendrecht |
Frequentbus
|
|
13:49 | Local bus 603 Direction Carnisselande |
Local bus
|
|
13:51 |
Frequentbus 84 Direction Zuidplein | Platform A |
Frequentbus
|
13:52 | Local bus 603 Direction Carnisselande | Platform C |
Local bus
|
13:52 | Local bus 609 Direction Station Barendrecht |
Local bus
|
|
14:00 | Bus 716 Direction Heinenoord Witte Boerderij | Platform D |
Bus
|
14:00 | Local bus 609 Direction De Schans | Platform B |
Local bus
|
14:08 | Frequentbus 84 Direction Barendrecht |
Frequentbus
|
|
14:10 | Frequentbus 84 Direction Zuidplein | Platform A |
Frequentbus
|
14:18 | Local bus 608 Direction Station Barendrecht |
Local bus
|
|
14:19 | Bus 717 Direction Zwijndrecht via Heerjansdam | Platform D |
Bus
|
Attention! Ritten op buurtBuzz 717 worden uitgevoerd met een 8-persoonsbus |
More information: Station Boven , Barendrecht , Station (Oostzijde) , Station