Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
12:37 |
Rotterdam Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
12:53 | Zwolle | Platform 1 |
Sprinter
|
12:54 | Groningen | Platform 3 |
Intercity
|
13:06 | Den Haag Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
13:07 | Groningen | Platform 3 |
Sprinter
|
13:23 | Zwolle | Platform 1 |
Sprinter
|
13:24 | Groningen | Platform 3 |
Intercity
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
12:40 | Bus 8 Direction Baggelhuizen - Pittelo De Bonte Wever | Platform A |
Bus
|
Attention! In de bus koopt u een kaartje bij de chauffeur (met WMO pas € 1 en zonder WMO pas € 2, betalen met pinpas of telefoon, maar niet contant. OV-chipkaart is niet geldig) | |||
12:41 |
Bus 310 Direction P+R Gieten | Platform E |
Bus
|
12:43 | Bus 1 Direction Marsdijk | Platform D |
Bus
|
12:48 | Bus 22 Direction Emmen via Beilen | Platform C |
Bus
|
12:53 |
Bus 1 Direction TT-Circuit | Platform F |
Bus
|
12:57 | Bus 7 Direction Station - Oost Tuinland Marsdijk | Platform A |
Bus
|
Attention! In de bus koopt u een kaartje bij de chauffeur (met WMO pas € 1 en zonder WMO pas € 2, betalen met pinpas of telefoon, maar niet contant. OV-chipkaart is niet geldig) | |||
13:01 | Bus 83 Direction Leek via Norg en Roden | Platform F |
Bus
|
13:01 | Bus 20 Direction Diever via Dieverbrug | Platform B |
Bus
|
13:02 | Bus 84 Direction Drachten via Haulerwijk | Platform F |
Bus
|
13:02 | Bus 24 Direction Winschoten via Borger | Platform C |
Bus
|
13:03 | Bus 50 Direction Groningen via De Punt | Platform D |
Bus
|
13:04 | Bus 114 Direction Leeuwarden via Appelscha/O'wolde | Platform B |
Bus
|
13:07 | Bus 8 Direction Baggelhuizen - Pittelo De Bonte Wever | Platform A |
Bus
|
Attention! In de bus koopt u een kaartje bij de chauffeur (met WMO pas € 1 en zonder WMO pas € 2, betalen met pinpas of telefoon, maar niet contant. OV-chipkaart is niet geldig) | |||
13:11 | Bus 310 Direction Veendam | Platform E |
Bus
|
13:13 | Bus 1 Direction Marsdijk | Platform D |
Bus
|
13:22 | Bus 1 Direction TT-Circuit | Platform F |
Bus
|
13:24 | Bus 109 Direction Groningen Zernike via Provinciehuis | Platform E |
Bus
|
Attention! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling. | |||
13:30 | Bus 51 Direction Groningen via Annen en Haren | Platform F |
Bus
|
13:31 | Bus 50 Direction Groningen via De Punt | Platform D |
Bus
|
13:32 | Bus 21 Direction Emmen | Platform C |
Bus
|
13:33 | Bus 20 Direction Steenwijk via Dieverbrug | Platform B |
Bus
|
13:34 | Bus 115 Direction Heerenveen via Oosterwolde | Platform B |
Bus
|
13:34 | Bus 7 Direction Station - Oost Tuinland Marsdijk | Platform A |
Bus
|
Attention! In de bus koopt u een kaartje bij de chauffeur (met WMO pas € 1 en zonder WMO pas € 2, betalen met pinpas of telefoon, maar niet contant. OV-chipkaart is niet geldig) |