Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
10:47 |
Enschede | Platform 4 |
Intercity
|
10:50 |
Almelo | Platform 2 |
Sprinter
|
10:59 | Amsterdam Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
11:02 | Berlin Ostbahnhof | Platform 4 |
Intercity
|
Attention! Stopt niet in Almelo, Bad Oeynhausen, Stendal | |||
11:07 | Zutphen | Platform 3 |
Slow train
|
11:14 | Schiphol Airport | Platform 1 |
Intercity
|
11:17 | Enschede | Platform 4 |
Intercity
|
11:23 | Winterswijk | Platform 2 |
Express train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
10:48 | RRReis 16 Direction Woudhuis via Osseveld | Platform C |
RRReis
|
10:50 | comfortRRReis 304 Direction Zwolle via Vaassen/Epe | Platform F |
comfortRRReis
|
10:51 | buurtRRReis 512 Direction Berg en Bos | Platform A |
buurtRRReis
|
10:53 | RRReis 15 Direction Twello via Teuge | Platform I |
RRReis
|
Attention! Rijdt alleen als je de rit minimaal 30 minuten van tevoren reserveert via RRReis.nl/reserveerrrreis of telefonisch via 088-6557771 | |||
10:53 | RRReis 13 Direction Kerschoten via De Parken | Platform D |
RRReis
|
10:53 | RRReis 8 Direction Zuidbroek via Wkc Anklaar | Platform E |
RRReis
|
10:53 | RRReis 1 Direction Apenheul via Rijkskantoren | Platform C |
RRReis
|
10:54 | RRReis 3 Direction Matenhoeve via Wkc De Eglantier | Platform D |
RRReis
|
10:58 | RRReis 11 Direction Gelre Ziekenhuis | Platform C |
RRReis
|
11:08 | RRReis 12 Direction Willem III Kazerne via Orden | Platform C |
RRReis
|
11:08 | RRReis 2 Direction Zuidbroek via De Mheen | Platform E |
RRReis
|
11:09 | RRReis 4 Direction Matenveld via de Heemgaard | Platform D |
RRReis
|
11:10 | RRReis 302 Direction Arnhem CS via Beekbergen | Platform G |
RRReis
|
11:18 | RRReis 16 Direction Woudhuis via Osseveld | Platform C |
RRReis
|
11:20 | RRReis 108 Direction Ede-Wageningen via Otterlo | Platform J |
RRReis
|
11:20 | comfortRRReis 304 Direction Zwolle via Vaassen/Epe | Platform F |
comfortRRReis
|
11:23 | RRReis 13 Direction Kerschoten via De Parken | Platform D |
RRReis
|
11:23 | RRReis 8 Direction Zuidbroek via Wkc Anklaar | Platform E |
RRReis
|
11:23 | RRReis 1 Direction Apenheul via Rijkskantoren | Platform C |
RRReis
|
11:24 | RRReis 3 Direction Matenhoeve via Wkc De Eglantier | Platform D |
RRReis
|
11:28 | RRReis 102 Direction Amersfoort via Voorthuizen | Platform H |
RRReis
|
11:28 | RRReis 11 Direction Gelre Ziekenhuis | Platform C |
RRReis
|