Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
17:44 |
Nijmegen | Platform 4 |
Intercity
|
Attention! Dit is een gewijzigd vertrekspoor | |||
17:49 | Den Helder | Platform 2 |
Intercity
|
17:57 | Maastricht | Platform 5 |
Intercity
|
Attention! Dit is een gewijzigd vertrekspoor | |||
18:01 | Hoorn | Platform 3 |
Sprinter
|
18:04 | Amsterdam Centraal | Platform 5 |
Sprinter
|
Attention! De Intercity van 18:14 naar Nijmegen is eerder in Amsterdam C. en vertrekt van spoor 5 | |||
18:12 |
Den Helder | Platform 1 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek |
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
17:36 | Bus 3 Direction Daalmeer via De Mare | Platform B |
Bus
|
17:40 |
Bus 163 Direction Uitgeest Station | Platform G |
Bus
|
17:37 | Bus 660 Direction Hogeschool Inholland | Platform K |
Bus
|
17:39 | Bus 2 Direction Overdie Koelmalaan | Platform A |
Bus
|
17:39 | Bus 2 Direction Daalmeer Rietschoot | Platform C |
Bus
|
17:39 | Bus 160 Direction Heerhugowaard Stadshart | Platform E |
Bus
|
17:40 | Bus 162 Direction Heerhugowaard Icaruslaan | Platform E |
Bus
|
17:41 | Bus 169 Direction Noord-Scharwoude De Mossel | Platform D |
Bus
|
17:51 | Bus 167 Direction Castricum Station | Platform F |
Bus
|
17:51 | Bus 4 Direction Daalmeer via Vroonermeer | Platform B |
Bus
|
17:53 | Bus 157 Direction Tuitjenhorn Sportlaan | Platform J |
Bus
|
17:53 | Bus 166 Direction Bergen Plein | Platform F |
Bus
|
17:54 | Bus 123 Direction Alkmaar Station | Platform H |
Bus
|
17:54 | Bus 165 Direction Egmond aan Zee Busstation | Platform G |
Bus
|
17:54 | Bus 2 Direction Overdie Koelmalaan | Platform A |
Bus
|
17:54 | Bus 2 Direction Daalmeer Rietschoot | Platform C |
Bus
|
17:54 | Bus 169 Direction Oudkarspel Kasteelstraat | Platform D |
Bus
|
17:54 | Bus 160 Direction Heerhugowaard Centrumwaard | Platform E |
Bus
|
17:55 | Bus 162 Direction Heerhugowaard Icaruslaan | Platform E |
Bus
|
17:56 | Bus 151 Direction Petten Eriksstraat | Platform J |
Bus
|
17:57 | Bus 10 Direction St. Pancras Kerkplein | Platform D |
Bus
|
18:04 | Bus 129 Direction Purmerend Tramplein | Platform H |
Bus
|
18:06 | Bus 3 Direction Daalmeer via De Mare | Platform B |
Bus
|
18:07 | Bus 660 Direction Hogeschool Inholland | Platform K |
Bus
|