Met de bus naar de Loosdrechtse Plassen

Zin in een dagje natuur? Wandelen in het natuurgebied rondom de Loosdrechtse Plassen, of met een bootje over het water varen? Met de VechtplassenExpress reis je er gemakkelijk heen.

Hoe werkt reizen met de VechtplassenExpress?

  1. Kies één van de punten rondom de Loosdrechtse plassen waar de VechtplassenExpress je kan afzetten.

  2. Plan je reis vanaf jouw locatie naar het gekozen punt in de 9292 reisplanner of in de 9292 app.

  3. Bekijk vanuit welke opstapplek je op de VechtplassenExpress moet stappen volgens de 9292 planner.

  4. Boek via de website van de VechtplassenExpress een rit vanaf de opstapplek naar je eindbestemming.

  5. Fijne reis!

Let op De VechtplassenExpress rijdt alleen op vrijdag, zaterdag en zondag van 11.00 tot 21.00 uur.

Waar kan de VechtplassenExpress me ophalen en afzetten?

De VechtplassenExpress rijdt vanaf 5 opstapplekken naar verschillende punten rond de Loosdrechtse Plassen. En ook weer terug. Een enkele rit kost € 2,50 per persoon.

De opstapplekken van de VechtplassenExpress:

  • Nederhorst den Berg, Centrum

  • Nieuw-Loosdrecht, Gemeentehuis

  • Hilversum, openbaar parkeerterrein bij vliegveld

  • Hilversum, NS-Station (bij de taxistandplaats)

  • Hollandsche Rading, NS-Station

De punten rondom de Loosdrechtse Plassen waar je afgezet en opgehaald kan worden:

  • Kortenhoef, De Zuwe recreatiestrand

  • Kortenhoef, Ottenhome

  • Kortenhoef, Moleneind

  • Oud-Loosdrecht, Hotel Loosdrecht

  • Oud-Loosdrecht, Porseleinhaven

  • Oud-Loosdrecht, Jachthaven Het Anker

Let op – Je kan niet van opstapplaats naar opstapplaats reizen met de VechtseplassenExpress. Ook kan je niet tussen rondom de Loosdrechtse Plassen reizen met de VechtseplassenExpress. Ja kan dus enkel van een locatie uit het bovenstre rijtje naar een locatie in het onderste rijtje reizen, en andersom.