Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
07:07 | Vlissingen | Platform 5 |
Intercity
|
07:12 | Den Haag Centraal | Platform 3a |
Sprinter
|
07:16 |
Geldermalsen | Platform 15 |
Slow train
|
Attention! Rijdt niet door logistieke beperkingen | |||
07:23 | Roosendaal | Platform 3b |
Sprinter
|
07:24 | Amsterdam Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
07:28 |
Breda | Platform 4b |
Sprinter
|
07:31 |
Gorinchem | Platform 15 |
Slow train
|
Attention! Stopt niet in Blauwe Zoom |
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
07:05 | Bus 2 Direction Dubbeldam via Leerpark | Platform A |
Bus
|
07:06 | Bus 176 Direction Rotterdam Zuidplein | Platform B |
Bus
|
07:12 |
Bus 488 Direction R'dam Kral. Zoom via H.I. Ambacht | Platform C |
Bus
|
07:13 | Bus 2 Direction Zwijndrecht | Platform D |
Bus
|
07:14 | Bus 3 Direction Oudelandshoek | Platform A |
Bus
|
07:15 | Bus 7 Direction Sterrenburg via Leerpark | Platform A |
Bus
|
07:15 | Bus 14 Direction Centrum | Platform D |
Bus
|
07:15 | Bus 3 Direction Crabbehof via Wielwijk | Platform D |
Bus
|
07:16 | Bus 5 Direction Stadspolders | Platform A |
Bus
|
07:16 | Bus 4 Direction Papendrecht via Staart-West | Platform A |
Bus
|
07:18 | Bus 5 Direction Sterrenburg via Station Zuid | Platform D |
Bus
|
07:18 | Bus 416 Direction Alblasserdam via Papendrecht | Platform B |
Bus
|
07:23 |
Bus 7 Direction Dordtse Kil III via Drechtwerk | Platform C |
Bus
|
07:22 | Bus 488 Direction R'dam Kral. Zoom via H.I. Ambacht | Platform C |
Bus
|
07:23 | Bus 166 Direction Rotterdam Zuidplein | Platform B |
Bus
|
07:24 | Bus 93 Direction Kinderdijk via Nieuw-Lekkerland | Platform B |
Bus
|
Attention! Rijdt vanaf Nieuw-Lekkerland door als R-net 489 naar Kinderdijk | |||
07:23 |
Regional bus 145 Direction Station Dordrecht | Platform A |
Regional bus
|
07:26 | Bus 92 Direction Rotterdam Zuidplein via H.I. Ambacht | Platform C |
Bus
|
07:30 | Bus 7 Direction Sterrenburg via Leerpark | Platform A |
Bus
|
07:30 | Bus 4 Direction Amstelwijck via Wielwijk | Platform D |
Bus
|
07:30 | Bus 13 Direction Centrum | Platform D |
Bus
|
07:30 | Bus 3 Direction Oudelandshoek | Platform A |
Bus
|
07:31 | Bus 5 Direction Stadspolders | Platform A |
Bus
|
More information: Centraal Station , Dordrecht