Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
15:55 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
16:06 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
16:25 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
16:36 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
16:55 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
17:06 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
17:25 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
17:36 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
17:55 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
18:06 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
18:25 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
18:36 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
18:55 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
19:06 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
19:25 | Maastricht Randwyck | Spoor 2 |
Stoptrein
|
19:36 | Kerkrade Centrum | Spoor 1 |
Stoptrein
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
15:52 | Bus 652 Richting Heerlen via Zuyd Hogeschool |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als Lijn 40 richting Hoensbroek. Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender). | |||
15:54 | Bus 28 Richting Voerendaal Centrum via Station |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:07 | Bus 28 Richting Nuth |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:22 | Bus 652 Richting Heerlen via Zuyd Hogeschool |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als Lijn 40 richting Hoensbroek. Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender). | |||
16:52 | Bus 652 Richting Heerlen via Zuyd Hogeschool |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als Lijn 40 richting Hoensbroek. Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender). | |||
16:54 | Bus 28 Richting Voerendaal Centrum via Station |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
17:07 | Bus 28 Richting Nuth |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
17:22 | Bus 652 Richting Heerlen via Zuyd Hogeschool |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als Lijn 40 richting Hoensbroek. Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender). | |||
17:52 | Bus 652 Richting Heerlen via Zuyd Hogeschool |
Bus
|
|
Let op! Rijdt door als Lijn 40 richting Hoensbroek. Rijdt niet tijdens vakantieperioden (Zie kalender). | |||
17:54 | Bus 28 Richting Voerendaal Centrum via Station |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
18:07 | Bus 28 Richting Nuth |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
18:54 | Bus 28 Richting Voerendaal Centrum via Station |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
19:07 | Bus 28 Richting Nuth |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
19:54 | Bus 28 Richting Voerendaal Centrum via Station |
Bus
|
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. |
Meer informatie: Voerendaal , Station