Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
09:33 |
Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
Attention! Rijdt niet door beperkingen in de materieelinzet | |||
09:42 | Bielefeld Hbf | Platform 2 |
Slow train
|
10:03 | Zutphen | Platform 1b |
Slow train
|
10:18 | Hengelo | Platform 1a |
Slow train
|
Attention! Stopt niet in Hengelo Oost | |||
10:33 | Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
10:42 | Bielefeld Hbf | Platform 2 |
Slow train
|
11:03 | Zutphen | Platform 1a |
Slow train
|
11:18 | Hengelo | Platform 1a |
Slow train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
09:21 | Bus 64 Direction Almelo via Ootmarsum | Platform B |
Bus
|
09:31 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
09:40 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
09:53 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
10:01 | Bus 593 Direction De Lutte | Platform A |
Bus
|
10:01 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
10:02 | Bus 66 Direction Almelo via Weerselo | Platform B |
Bus
|
10:04 | Bus 66 Direction Overdinkel Schoolstraat | Platform C |
Bus
|
10:10 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
10:21 | Bus 64 Direction Almelo via Ootmarsum | Platform B |
Bus
|
10:23 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
10:31 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
10:40 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
10:53 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
11:01 | Bus 593 Direction De Lutte | Platform A |
Bus
|
11:01 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. | |||
11:02 | Bus 66 Direction Almelo via Weerselo | Platform B |
Bus
|
11:04 | Bus 66 Direction Overdinkel Schoolstraat | Platform C |
Bus
|
11:10 | Bus 62 Direction Denekamp Onder de Linden | Platform A |
Bus
|
11:21 | Bus 64 Direction Almelo via Ootmarsum | Platform B |
Bus
|
11:23 | Bus 62 Direction Enschede via Lonneker | Platform E |
Bus
|
11:31 | Bus 60 Direction Enschede via De Thij | Platform D |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 6 naar Stokhorst. |