Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
13:39 | Venlo | Platform 1 |
Intercity
|
Attention! De Intercity van 14:01 naar Eindhoven C. is eerder in Eindhoven C. en vertrekt van spoor 2 | |||
13:40 | Rotterdam Lombardijen | Platform 2 |
Sprinter
|
13:49 | Den Haag Centraal | Platform 1 |
Sprinter
|
13:51 |
Rotterdam Lombardijen | Platform 2 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
13:54 | Amsterdam Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
13:55 | Rotterdam Centraal | Platform 2 |
Sprinter
|
13:59 | Den Haag Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
14:01 | Eindhoven Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
14:05 | Rotterdam Lombardijen | Platform 2 |
Intercity
|
14:05 | Den Haag Centraal | Platform 1 |
Sprinter
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
13:36 | R-NET 455 Direction Zoetermeer Centrum West | Platform F |
R-NET
|
13:38 | Regional bus 40 Direction Rotterdam Centraal | Platform E |
Regional bus
|
13:40 | Bus 33 Direction Maassluis via Maasland | Platform G |
Bus
|
13:42 | R-NET 455 Direction s-Gravenzande via Naaldwijk | Platform G |
R-NET
|
13:45 | Bus 69 Direction TU Campus | Platform F |
Bus
|
13:45 | Bus 64 Direction Tanthof | Platform H |
Bus
|
13:45 | Bus 61 Direction Rijswijk via Kuyperwijk | Platform H |
Bus
|
13:45 | Bus 60 Direction Nootdorp Metro | Platform I |
Bus
|
13:45 | Bus 62 Direction Delfgauw | Platform I |
Bus
|
13:50 | Bus 63 Direction Delftse Hout via IKEA | Platform I |
Bus
|
13:51 | R-NET 455 Direction Zoetermeer Centrum West | Platform F |
R-NET
|
14:00 |
Regional bus 174 Direction Rotterdam Noord via Berkel | Platform E |
Regional bus
|
14:00 | Bus 37 Direction Den Haag Leyenburg | Platform G |
Bus
|
14:00 | Bus 69 Direction TU Campus | Platform F |
Bus
|
14:00 | Bus 64 Direction Tanthof | Platform H |
Bus
|
14:00 | Bus 61 Direction Rijswijk via Kuyperwijk | Platform H |
Bus
|
14:00 | Bus 62 Direction Delfgauw | Platform I |
Bus
|
14:00 | Bus 60 Direction Nootdorp Metro | Platform I |
Bus
|
14:05 | Bus 63 Direction Delftse Hout via IKEA | Platform I |
Bus
|
14:06 | R-NET 455 Direction Zoetermeer Centrum West | Platform F |
R-NET
|
More information: Delft , Station Delft Waterbus , Station Delft (busplatform)