Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
12:35 |
Zutphen | Platform 3 |
Slow train
|
12:44 | Den Haag Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
13:02 |
Enschede | Platform 4 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek door noodzakelijke aanpassing in de dienstregeling | |||
12:50 | Almelo | Platform 2 |
Sprinter
|
13:11 |
Amsterdam Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek door spoorproblemen in het buitenland | |||
13:10 |
Berlin Ostbahnhof | Platform 4 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek; Stopt niet in Almelo, Bad Oeynhausen, Stendal |
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
12:35 | buurtRRReis 519 Direction Ugchelen | Platform A |
buurtRRReis
|
12:36 | snelRRReis 206 Direction Harderwijk via Malkenschoten/A1 | Platform F |
snelRRReis
|
12:38 | RRReis 12 Direction Willem III Kazerne via Orden | Platform C |
RRReis
|
12:38 | RRReis 2 Direction Zuidbroek via De Mheen | Platform E |
RRReis
|
12:38 | RRReis 10 Direction Malkenschoten | Platform E |
RRReis
|
12:38 | RRReis 1 Direction Apenheul via Rijkskantoren | Platform C |
RRReis
|
12:39 | RRReis 4 Direction Matenveld via de Heemgaard | Platform D |
RRReis
|
12:40 | RRReis 302 Direction Arnhem CS via Beekbergen | Platform G |
RRReis
|
12:41 | RRReis 14 Direction Kerschoten via De Vlijt | Platform D |
RRReis
|
12:43 | RRReis 11 Direction Gelre Ziekenhuis | Platform C |
RRReis
|
12:44 | RRReis 112 Direction Nunspeet via Elspeet | Platform H |
RRReis
|
12:50 | snelRRReis 201 Direction Zwolle | Platform I |
snelRRReis
|
12:50 | snelRRReis 210 Direction Zwolle via Epe/Heerde en A50 | Platform H |
snelRRReis
|
12:50 | comfortRRReis 304 Direction Zwolle via Vaassen/Epe | Platform F |
comfortRRReis
|
12:51 | buurtRRReis 512 Direction Berg en Bos | Platform A |
buurtRRReis
|
12:53 | RRReis 16 Direction Woudhuis via Osseveld | Platform C |
RRReis
|
12:53 | RRReis 8 Direction Zuidbroek via Wkc Anklaar | Platform E |
RRReis
|
12:53 | RRReis 10 Direction Malkenschoten | Platform E |
RRReis
|
12:53 | RRReis 1 Direction Apenheul via Rijkskantoren | Platform C |
RRReis
|
12:54 | RRReis 3 Direction Matenhoeve via Wkc De Eglantier | Platform D |
RRReis
|
12:56 | RRReis 13 Direction Kerschoten via De Parken | Platform D |
RRReis
|
12:58 | RRReis 11 Direction Gelre Ziekenhuis | Platform C |
RRReis
|
13:00 | RRReis 231 Direction Arnhem CS via De Maten | Platform G |
RRReis
|
13:03 | RRReis 43 Direction Arnhem CS via Dieren | Platform J |
RRReis
|