Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
08:18 |
Almere Oostvaarders | Platform 12 |
Sprinter
|
Attention! Later vertrek | |||
08:16 |
Den Helder | Platform 3 |
Intercity
|
08:16 |
Nijmegen | Platform 5 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
08:17 |
Amsterdam Centraal | Platform 8 |
Sprinter
|
08:16 |
Zandvoort aan Zee | Platform 7 |
Sprinter
|
08:18 |
Leiden Centraal | Platform 11 |
Sprinter
|
Attention! Later vertrek | |||
08:18 | Uitgeest | Platform 4 |
Sprinter
|
08:20 |
Amsterdam Centraal | Platform 6 |
Intercity
|
Attention! Deze Intercity wordt gereden met Sprinter-materieel. Later vertrek | |||
08:20 |
Amsterdam Centraal | Platform 8 |
Intercity
|
Attention! Later vertrek | |||
08:23 | Amersfoort Vathorst | Platform 12 |
Sprinter
|
08:25 | Maastricht | Platform 5 |
Intercity
|
08:25 | Den Haag Centraal | Platform 7 |
Intercity
|
08:25 | Den Haag Centraal | Platform 10 |
Sprinter
|
08:25 | Enkhuizen | Platform 3 |
Intercity
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
08:16 | Bus 103 Direction Purmerend via Landsmeer | Platform G |
Bus
|
08:18 | Bus 272 Direction Amsterdam Slotervaart | Platform G |
Bus
|
08:20 | R-NET 395 Direction Zaandam ZMC | Platform B |
R-NET
|
08:20 | Bus 22 Direction Muiderpoortstation | Platform E |
Bus
|
08:20 | Bus 369 Direction Schiphol Airport/Plaza | Platform C |
Bus
|
08:22 | Bus 15 Direction Station Zuid |
Bus
|
|
08:23 | Bus 36 Direction Station Noord | Platform F |
Bus
|
08:24 | Bus 61 Direction Osdorpplein Noord | Platform D |
Bus
|
08:24 | R-NET 382 Direction IJmuiden Zeewijk | Platform A |
R-NET
|
08:27 | Bus 232 Direction Durbanweg | Platform H |
Bus
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
08:16 | Subway 51 Direction Centraal Station |
Subway
|
|
08:19 | Subway 50 Direction Isolatorweg |
Subway
|
|
08:21 | Subway 50 Direction Gein |
Subway
|
|
08:24 | Subway 51 Direction Isolatorweg |
Subway
|
|
08:26 | Subway 51 Direction Centraal Station |
Subway
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
08:21 | Tram 19 Direction Diemen Sniep | Platform N |
Tram
|
More information: Amsterdam Sloterdijk , Station Sloterdijk , Station Sloterdijk