Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
09:57 |
Heerlen | Spoor 3b |
Intercity
|
10:15 |
Enkhuizen | Spoor 2 |
Intercity
|
Let op! Stopt niet in Zaandam | |||
10:15 | Enkhuizen | Spoor 2 |
Intercity
|
10:16 | Maastricht | Spoor 3b |
Intercity
|
10:19 | Eindhoven Centraal | Spoor 3a |
Sprinter
|
10:26 | Heerlen | Spoor 3b |
Intercity
|
10:34 | Eindhoven Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
10:46 | Maastricht | Spoor 3b |
Intercity
|
10:46 | Enkhuizen | Spoor 2 |
Intercity
|
10:49 | Eindhoven Centraal | Spoor 3a |
Sprinter
|
10:56 | Heerlen | Spoor 3b |
Intercity
|
11:04 | Eindhoven Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
09:54 | Bus 71 Richting Meijel via Heythuysen | Perron D |
Bus
|
Let op! Rijdt door als Lijn 70 naar Venlo. | |||
09:58 | Bus 74 Richting Nederweert | Perron C |
Bus
|
10:00 | Bus 1 Richting Boshoven | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:04 | Bus 2 Richting Laar | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:04 | Bus 74 Richting Stramproy | Perron D |
Bus
|
10:23 | Buurtbus 790 Richting Heythuysen | Perron B |
Buurtbus
|
10:28 | Bus 74 Richting Nederweert | Perron C |
Bus
|
10:30 | Bus 3 Richting Leuken | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:30 | Bus 1 Richting Boshoven | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:31 | Bus 73 Richting Roermond via Thorn | Perron E |
Bus
|
10:31 | Buurtbus 258 Richting Station Heeze via Someren | Perron A |
Buurtbus
|
10:34 | Bus 74 Richting Stramproy | Perron D |
Bus
|
10:42 | Bus 70 Richting Venlo via Panningen | Perron C |
Bus
|
10:47 | Bus 11 Richting Eindhoven Station | Perron D |
Bus
|
10:50 | Bus 4 Richting Altweerterheide | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:54 | Bus 71 Richting Meijel via Heythuysen | Perron D |
Bus
|
Let op! Rijdt door als Lijn 70 naar Venlo. | |||
10:58 | Bus 74 Richting Nederweert | Perron C |
Bus
|
11:00 | Bus 1 Richting Boshoven | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. |