Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
15:45 | Nijmegen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
15:46 |
Roermond | Spoor 1 |
Stoptrein
|
Let op! Later vertrek | |||
16:02 | Nijmegen | Spoor 3 |
Stoptrein
|
16:15 | Nijmegen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
16:15 | Roermond | Spoor 1 |
Stoptrein
|
16:32 | Nijmegen | Spoor 3 |
Stoptrein
|
16:45 | Nijmegen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
16:45 | Roermond | Spoor 1 |
Stoptrein
|
17:02 | Nijmegen | Spoor 3 |
Stoptrein
|
17:15 | Nijmegen | Spoor 2 |
Stoptrein
|
17:15 | Roermond | Spoor 1 |
Stoptrein
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
15:38 |
Bus 298 Richting Wanssum, Stayerhofweg | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
15:48 | Bus 88 Richting Venlo via Grubbenvorst | Perron A |
Bus
|
15:52 |
Bus 81 Richting Venray Centrum | Perron B |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 82 richting Boxmeer. | |||
15:48 | Bus 80 Richting Deurne Station | Perron A |
Bus
|
15:49 |
Bus 81 Richting Well Kasteellaan | Perron B |
Bus
|
16:02 | Bus 87 Richting Venlo via Horst | Perron A |
Bus
|
16:03 | Bus 298 Richting Merselo Kerk | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:18 | Bus 81 Richting Venray Centrum | Perron B |
Bus
|
16:18 | Bus 80 Richting Deurne Station | Perron A |
Bus
|
16:19 | Bus 81 Richting Well Kasteellaan | Perron B |
Bus
|
16:20 | Bus 89 Richting Venlo via Horst/Lottum | Perron A |
Bus
|
16:32 | Bus 87 Richting Venlo via Horst | Perron A |
Bus
|
16:37 | Bus 298 Richting Wanssum, Stayerhofweg | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
16:48 | Bus 88 Richting Venlo via Grubbenvorst | Perron A |
Bus
|
16:48 | Bus 81 Richting Venray Centrum | Perron B |
Bus
|
Let op! Rijdt door als lijn 82 richting Boxmeer. | |||
16:48 | Bus 80 Richting Deurne Station | Perron A |
Bus
|
16:49 | Bus 81 Richting Well Kasteellaan | Perron B |
Bus
|
17:02 | Bus 87 Richting Venlo via Horst | Perron A |
Bus
|
17:03 | Bus 298 Richting Merselo Kerk | Perron B |
Bus
|
Let op! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. |